Sobota, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 652
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Wprowadzenie Komendanta Komisariatu Policji w Świebodzicach

Sobota, 5 listopada 2016, 7:40
Autor: red
Świebodzice: Wprowadzenie Komendanta Komisariatu Policji w Świebodzicach
Fot. KPP Świdnica
W świebodzickim komisariacie odbyła się uroczystość, podczas której na stanowisko komendanta tamtejszej jednostki oficjalnie powołany został kom.Janusz Kozendra.

4 listopada w Komisariacie Policji w Świebodzicach, miało miejsce uroczyste powołanie kom.Janusza Kozendry na stanowisko komendanta tej jednostki. Rozkaz personalny wręczył wymienionemu Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy - podinsp.Jarosław Nowaczyk. Do zmiany personalnej nie doszło, gdyż jak przypominamy, do tej pory kom.Janusz Kozendra piastował tę funkcję na zasadzie pełnienia obowiązków.

W uroczystości uczestniczyli ponadto świebodziccy funkcjonariusze, komendanci z innych jednostek powiatu świdnickiego, w tym także Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy – nadkom.Adam Jacek Pilch. Urząd Miejski w Świebodzicach reprezentował natomiast burmistrz – Bogdan Kożuchowicz oraz Komendant Straży Miejskiej w Świebodzicach – Łukasz Gil.

Wszyscy wymienieni goście gorąco gratulowali objęcia stanowiska nowemu komendantowi, a on sam podziękował za zaufanie i zapewnił, że korzystając ze swojego doświadczenia, będzie prowadził świebodzicki komisariat najlepiej jak potrafi.

Nie obyło się również bez podziękowań dla obecnego na uroczystości, dotychczasowego Komendanta Komisariatu Policji w Świebodzicach – podinsp.Piotra Galickiego, aktualnie dowodzącego jednostką w Strzegomiu. Stwierdził on, że będzie z sentymentem wspominał czas spędzony w Świebodzicach i zadeklarował, że w razie potrzeby zawsze chętnie służy wsparciem w prowadzeniu miejscowego komisariatu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group