Piątek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 932
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Wraca muzyka

Czwartek, 29 sierpnia 2019, 13:03
Autor: red
Świdnica: Wraca muzyka
Fot. organizatorzy
Wraz z zakończeniem sezonu plenerowego, do Klubu Bolko w Świdnicy wracają działania muzyczne. Oprócz koncertów, jam session i wieczoru z teledyskami, Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza zespoły do nowej sali prób i na "setkę w teatrze".

7 września odbędzie się kolejna edycja jam session, które poprowadzi zespół Luna Park. Wydarzenie rozpocznie się brzmieniami funkowymi, a dalszy kierunek zależy od muzyków chcących dołączyć na scenie do wspólnego grania. Nie powinno zabraknąć bluesa i rocka - przyjdźcie sprawdzić.
https://sok.com.pl/jam-session-z-zespolem-luna-park-funk/

21 września czeka nas kolejny koncert Świdnickich Recenzji Muzycznych, czyli projektu w którym artystów proponują Świdniczanie. Na scenie pojawi się Meek, Oh Why?, w nowatorski sposób łączący rap z elektronicznymi podkładami i odrobiną nu-jazzu. Bilety w przedsprzedaży kosztują jedynie 15 zł, warto więc skorzystać z okazji i odkryć nieoczywiste brzmienia i poetyckie teksty.
https://sok.com.pl/recenzje-muzyczne-meek-oh-why-hip-hop-nu-jazz/

27 września to Metalowy Piątek w Bolko, czyli okazja do spotkania miłośników ekstremalnych dźwięków. Na ekranie zobaczymy teledyski polecane przez lokalnych muzyków i fanów (m.in. Behemoth / Jinjer / KAT / Nightwish / Rammstein / Vader). Propozycje można zgłaszać na stronie facebook wydarzenia.
https://sok.com.pl/metalowy-piatek-w-bolko/

12 października ponownie za sprawą Świdnickich Recenzji Muzycznych do Klubu Bolko zawita 71Tonman. Podobnie jak w "metalowy piątek" też będzie ekstremalnie, ale o wieeeele wolniej. Doom metal z albumu "Earthwreck" to muzyka niemal transowa, pasująca bardziej do medytacji niż typowo metalowej zabawy. Tej jednak nie zabraknie podczas występu świebodzickiego Dead Again, który wcieli się w rolę supportu.
https://sok.com.pl/71tonman-koncert/

Trwają ostatnie prace przy Ogólnodostępnej Sali Prób w Klubie Bolko. Miejsce przeznaczone dla zespołów muzycznych, będzie dostępne na godziny i wyposażone w niezbędny sprzęt grający i nagłaśniający (perkusja, wzmacniacz gitarowy, nagłośnienie gitary basowej i wokalu). Tego typu miejsca cieszą się powodzeniem w wielu dużych miastach, a wkrótce także w Świdnicy.

Szykuje się również kolejna edycja projektu "setka w teatrze", w ramach którego lokalne zespoły mogą bezpłatnie nagrać 3 utwory oraz otrzymać wideo i zestaw zdjęć ze swojej sesji. Pierwsze terminy są już zarezerwowane dla grup Luna Park, Bluefaces, Białe Drzewa i Tantua a kolejne czekają na chętnych. W poprzedniej edycji udział wzięły zespoły Johnny Trzy Palce, Plethora, Toxide, The Shapeless One, Iluminator, Collision, Dead Again, Disorder i Mindless a ich nagrania audio i wideo można znaleźć tutaj: http://bit.ly/muzyka074

Szczegóły dotyczące Sali Prób oraz "setki w teatrze" można otrzymać pisząc na adres: truskawka@sok.com.pl Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza na muzyczną końcówkę lata w Klubie Bolko!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group