Czytających: 2138

II-liga szczypiornistów: Wracamy po przerwie, na początek hit rundy rewanżowej: Arot Leszno – ŚKPR Świdnica!

Piątek, 21 stycznia 2011, 2:46
Aktualizacja: 2:47
W pierwszym spotkaniu obu zespołów oglądaliśmy w Świdnicy pasjonujący bój, w którym losy meczu ważyły się do ostatnich sekund pojedynku, na nasze nieszczęście z dwóch punktów cieszyli się rywale, którzy wygrali ostatecznie 28:26. Szykuje się wielki rewanż w Lesznie, gdzie naszych zawodników wspierać będzie około 60–osobowa grupa świdnickich kibiców.

Oprócz potyczki leszczyńsko-świdnickiej niezwykle ciekawie zapowiada się konfrontacja piątego Szczypiorna Kalisz z trzecią Żagwią Dzierżoniów. Oba zespoły zaliczone są do grona zespołów walczących o awans do wyższej klasy rozgrywkowej, choć szczypiorniści z Kalisza tracą już siedem „oczek” do prowadzącego Arotu. Przed nami jednak jeszcze trochę czasu, każdy z zespołów rozegra po 13 spotkań, miejmy nadzieję, że runda rewanżowa należeć będzie do ŚKPR-u. Na początek liczymy na wyjazdowe zwycięstwo w Lesznie i wdrapanie się na szczyt tabeli II-ligi.