Piątek, 22 września
Imieniny: Maurycego, Tomasza
Czytających: 582
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat świdnicki: Wspólne patrole

Poniedziałek, 3 lipca 2023, 7:33
Aktualizacja: 14:34
Autor: red
powiat świdnicki: Wspólne patrole
Fot. KPP Świdnica
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy wspólnie ze Strażą Ochrony Kolei Wałbrzych przeprowadzili działania prewencyjne ukierunkowane na zwalczanie przestępczości oraz przeciwdziałanie kradzieżom infrastruktury kolejowej.

Funkcjonariusz Zespołu Prewencji z Komisariatu Policji w Świebodzicach wspólnie z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei w Wałbrzychu, przeprowadzili kolejne już działania prewencyjne ukierunkowane na zwalczanie przestępczości oraz przeciwdziałanie kradzieżom infrastruktury kolejowej, w szczególności sieci trakcyjnej, ale także innych przestępstw i wykroczeń popełnianych na obszarach kolejowych.

Działania prowadzone były nie tylko w okolicach ciągów kolejowych na terenie powiatu świdnickiego. Podczas służby dokonano także kontroli miejscowych punktów skupu złomu z uwagą na wszelkie elementy mogące pochodzić z kradzieży.

Działania policjantów wraz z funkcjonariuszami SOK mają charakter prewencyjny i na celu mają zapobiegać naruszeniom prawa na obszarach kolejowych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group