Sobota, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 543
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wspólnota powiatowa

Wiadomości: Świdnica
Sobota, 13 listopada 2010, 15:13
Aktualizacja: 15:29
Autor: KO
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Kolejna konwencja wyborcza Wspólnoty Samorządowej nie ściągnęła – jak ta miejska – tłumów do świdnickiego teatru. Wczoraj wieczorem zaprezentowano kandydatów na radnych powiatu. Gościem specjalnym był prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz.

Z listy Dutkiewicza do sejmiku startuje obecny wicestarosta świdnicki Ryszard Wawryniewicz.

Wspólnota Samorządowa wystawia swoich kandydatów na prezydenta Świdnicy (Wojciech Piotr Murdzek, lat 52, wykształcenie wyższe), na wójta Marcinowic (Władysław Gołębiowski, lat 55, wykształcenie wyższe) i na wójta Dobromierza (Jerzy Tadeusz Ulbin, lat 46, wykształcenie wyższe). Kandydatami Wspólnoty, ale jednak startującymi z własnych komitetów wyborczych są startujący na: wójta gminy Świdnica Teresa Stefania Mazurek (lat 54, wykształcenie wyższe, Komitet Wyborczy Wyborców Teresy Mazurek Wspólna Gmina), burmistrza Świebodzic Bogdan Kożuchowicz (lat 50, wykształcenie wyższe, Komitet Wyborczy Wyborców Bogdana Kożuchowicza, członek Prawa i Sprawiedliwości), burmistrza Strzegomia Lech Markiewicz (lat 55, wykształcenie wyższe, Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa), burmistrza Żarowa Leszek Kazimierz Michalak (lat 46, wykształcenie wyższe, Komitet Wyborczy Wyborców Leszka Michalaka) i burmistrza Jaworzyny Śląskiej Grzegorz Sławomir Grzegorzewicz (lat 33, wykształcenie wyższe, Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina).

Kandydaci Wspólnoty Samorządowej do rady powiatu

Okręg nr 1
1 Etel Roman Ryszard
2 Skórski Waldemar Jerzy
3 Podgórska Emilia Maria
4 Sławińska-Gąska Grażyna
5 Puć-Pietrzykowska Dorota Regina
6 Rutkowski Kazimierz
7 Frączak Edmund Zbigniew
8 Domagała Jerzy Bogumił
9 Gregorczyk Iwona Zdzisława
10 Kościów Tomasz Remigiusz
11 Waligóra Janusz
12 Sochacki Jacek Bernard

Okręg nr 2
1 Zawadzki Tadeusz Józef
2 Grzesik Eugeniusz Paweł
3 Karol Wiktor
4 Curyl Zbigniew Edmund
5 Kołodziej Zdzisław Stanisław
6 Urbaniak Andrzej Stanisław
7 Kubiaczyk Zbigniew Stanisław
8 Socha-Sochacka Sylwia Ewa
9 Legut Jerzy
10 Sobański Ryszard Jeremi

Okręg nr 3
1 Worsa Zygmunt
2 Grzegorzewicz Grzegorz Sławomir
3 Gołębiowski Władysław
4 Słowik Helena Teresa
5 Olejarczyk Bolesław
6 Horodyski Robert Tomasz
7 Adamowicz Małgorzata Maria
8 Przystał Urszula Anna
9 Plencler Maciej Józef
10 Buchowski Adam Jarosław

Okręg nr 4
1 Cebula Sabina Irena
2 Forski Bronisław Tadeusz
3 Cichoński Jerzy Józef
4 Sarlej Waldemar Andrzej
5 Pidanty Grzegorz Zygmunt
6 Nejman Beata
7 Dudzińska Dorota Anna
8 Wojciechowska Halina
9 Chajduga Kazimierz
10 Wojciów Marian

Okręg nr 5
1 Świąder Wiesław Alfred
2 Burdek Ewa Maria
3 Gawron Ryszard
4 Kownacki Szczepan Ludwik
5 Bergander Piotr Waldemar
6 Goździejewski Kazimierz Andrzej

Okręg nr 6
1 Zieliński Janusz
2 Kurek Daria
3 Zyska Ryszard
4 Stąpor Magdalena Joanna
5 Szewczyk Adrian Krzysztof
6 Siekierzyńska Izabela
7 Michalak Sławomir Tadeusz
8 Kołakowska Monika Maria
9 Czekaj Tomasz Jerzy
10 Horodecki Jan

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group