Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 561
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wybrano kartkę świąteczną. Jedną z nich dostanie Benedykt XVI

Wiadomości: Świebodzice
Poniedziałek, 21 listopada 2011, 11:24
Aktualizacja: 15:14
Autor: red
Joanna Iczakowska
Fot. użyczone
W tym roku mamy rekordową liczbę projektów, wybranych w dorocznym konkursie na Najładniejszą Kartkę Świąteczną.

W piątek 18 listopada komisja konkursowa wybrała te najbardziej oryginalne i urzekające spośród setek nadesłanych. Nagrody główne trafią do 8 autorów, a aż 30 prac otrzymało wyróżnienia.

Nagrodzone projekty zostaną wydrukowane i wysłane wraz z oficjalnymi życzeniami od burmistrza Świebodzic Bogdana Kożuchowicza do wielu instytucji, firm, a jedna powędruje jak co roku do Watykanu, do papieża Benedykta XVI.

Oto autorzy zwycięskich prac:

Aleksandra Mielczarek, kl. VI, Publiczny Zespół Szkół Integracyjnych w Cierniach
Emilia Kaczmarczyk, kl. Ic, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2
Joanna Iczakowska, kl. IIId, Gimnazjum nr 1
Joanna Majewska, LO w Świebodzicach
Małgorzata Galanta, Dom Pomocy Społecznej w Jaskulinie
Mateusz Marcinkowski, kl. IV, PZSI w Cierniach
Michał Mielczarek, kl. I, PZSI w Cierniach
Karolina Dziakowicz, kl. IIId, Gimnazjum nr 1

Wyróżnienia

Adam Stosik, Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci w Świebodzicach
Adrian Kowalik, Gimnazjum nr 2
Aleksandra Sobiesiak, kl. VIc, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3
Angelika Krynicka, kl. Va, Publiczna Szkoła Podstawa nr 4
Anna Kąsiel, kl. Iia, Gimnazjum nr 2
Dorota Gęglawa, Gimnazjum w Witoszowie
Ewa Polińska, DPS w Jaskulinie
Grzegorz Kolendo, DPS w Świebodzicach
Hanna Grzeleńska, kl. IVa, SP nr 4
Zuzanna Grzeleńska, grupa Misie, Publiczne Przedszkole nr 2
Jagoda Serafin, lat 6, grupa Motylki, Przedszkole nr 2
Jakub Kaliś, kl. IIIa, SP nr 3
Jakub Pajor, lat 6, grupa Stokrotki, Przedszkole nr 2
Jakub Rutkowski, grupa Biedronki, Przedszkole nr 2
Jarosław Tomczyk, DPS w Świebodzicach
Julia Mikołajczyk, kl. IVa, SP nr 2
Justyna Dworzyńska, kl. IIIb, Gimnazjum nr 1
Karol Sztebel, kl. IIb, SP nr 3
Małgorzata Łysoń, DPS w Jaskulinie
Mateusz Kuźma, lat 6, grupa Motylki, Przedszkole nr 2
Michalina Drzał, lat 6, grupa Biedronki, Przedszkole nr 2
Michał Mazur, kl. IIc, SP nr 3
Paulina Dobosz, kl. IId, Gimnazjum nr 1
Paweł Jarosz, kl. VIa, SP nr 3 (dwie prace wyróżnione)
Piotr Ślusarczyk, kl. IIa, SP nr 3
Sylwia Podgórska, kl. Va, SP nr 4
Szymon Szkarlat, lat 6, grupa Słoneczka, Przedszkole nr 3 Niezapominajka
Tomasz Łacny, kl. Ib, SP nr 2
Wiktoria Partyka, kl. IIIa, SP nr 4

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group