Sobota, 23 września
Imieniny: Bogusława, Linusa
Czytających: 803
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaroszów: Wycieczka integracyjna

Poniedziałek, 3 października 2022, 11:55
Aktualizacja: 11:56
Autor: red
Jaroszów: Wycieczka integracyjna
Fot. UM Strzegom
Uczniowie z Zespołu Szkolno–Przedszkolnego w Jaroszowie z klas IV–VIII wraz z organizatorami i wychowawcami udali się na wycieczkę integracyjną nad Jeziorko Daisy koło Wałbrzycha, aby w ten sposób pożegnać lato.

Oto relacja organizatora wycieczki – Tomasza Dziurli:

89 uczniów wraz z opiekunami rozpoczęło wędrówkę ścieżką edukacyjno-przyrodniczą w kierunku Jeziorka Daisy. Szliśmy niebieskim szlakiem turystycznym, który wiódł drogą szutrową oraz spokojnym duktem leśnym. Po drodze spotykaliśmy tablice informacyjne przybliżające historię i bogactwo przyrody Książańskiego Parku Krajobrazowego. W wesołym nastroju, a także z piosenką na ustach, dotarliśmy do Jeziorka Daisy. Przy ruinach budowli znajdujących się nad brzegiem jeziorka przyszedł czas na ognisko. Pieczenie kiełbasek i odpoczynek pomogły nam w zregenerowaniu sił. Z werwą ruszyliśmy w drogę powrotną.

Droga powrotna została zmieniona – był to krótszy szlak, koloru zielonego, do Lubiechowa. Jednak nie obyło się bez atrakcji. Błoto i powalone drzewa na szlaku sprawiły, że musieliśmy ostrożnie pokonywać przeszkody. Utrudzeni wędrówką dotarliśmy do miejsca, na którym w radosnych nastrojach oczekiwaliśmy na autobusy.

Wycieczka nad Jeziorko Daisy była doskonałą okazją do integracji młodzieży szkolnej po dwóch miesiącach wakacji spędzonych poza szkołą.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group