Wtorek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 536
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Wyjazd strzegomskich licealistów do Domu Małego Dziecka w Wałbrzychu

Niedziela, 6 grudnia 2015, 10:58
Autor: opr.red.
Strzegom: Wyjazd strzegomskich licealistów do Domu Małego Dziecka w Wałbrzychu
Fot. www.powiat.swidnica.pl
Strzegomscy licealiści w ostatnich dnia listopada pojechali do Domu Małego Dziecka w Wałbrzychu. Odwiedzili niemowlęta, ale spędzony w tej placówce czas przeznaczyli głównie na gry i zabawy z dziećmi w przedziale wiekowym od 3 do 6 lat.

Przed wyjazdem odpowiednio się przygotowali. W tym celu przeprowadzili aukcję i zbiórkę darów na rzecz wychowanków tej placówki, w czym pomagało prezydium licealnego Samorządu Szkolnego, konkretne klasa (IIc) oraz pojedynczy uczniowie z innych klas. Wszystkim zaangażowanym orgfanizatorzy serdecznie dziękują za to, że odpowiedzieli nasz apel. Dzięki ich wsparciu mogli kupić dzieciom najpotrzebniejsze środki higieniczne.

Dzieci cieszyły się z odwiedzin, a niektóre nawet dziwiły się, że odwiedziła je tak liczna grupa młodzieży. Zabawa trwała długo. Trudno było się rozstać.

Po odwiedzeniu dzieci pojechali na kręgielnię, gdzie mogliśmy się lepiej zintegrować jako zespół klasowy. Pojawiały się chwile pełne humoru, ale i chwile podziwu (w czasie których ktoś wykonał strike czyli zbił wszystkie kręgle za jednym rzutem). Bardzo cieszyli się z tego, że mogli zrobić coś dobrego dla dzieci z Domu Dziecka w Wałbrzychu i znaleźć też dla siebie chwilkę na dobrą zabawę.

***

"Dziękujemy też naszym opiekunom: za wyjazd i organizację całej akcji - Pani Małgorzacie Kucharskiej i Pani Kamili Mazur, a za owocne wspieranie naszej zbiórki - Pani Lucynie Miłek. Podziękowania kierujemy też do wszystkich uczniów zaangażowanych w zbiórkę darów.

Zapewniamy, że to dopiero początek naszej współpracy z Domem Małego Dziecka. Będziemy się starać dobrze organizować szkolny wolontariat."

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group