Czytających: 1663

Jaworzyna Śląska: Wyniki 4. kolejki JALPH

Wtorek, 23 grudnia 2014, 16:31
Aktualizacja: 16:39
Mistrz z Nowic oddaje mecz walkowerem, pewne zwycięstwo lidera Ebueee, Osiedla i Darboru, którzy gromią swoich rywali. Za nami czwarta seria spotkań Jaworzyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej.

Wyniki

VENUS NOWICE - SPORT TEAM 0:5 wo
Venus nie mógł skompletować składu i chciał przełożyć mecz na inny termin, ale przeciwnik się nie zgodził i mistrz oddał mecz walkowerem.

EBUEEE EHEE - ZNAJOMI FRYZJERA 9:4 (4:2)
Ebueeee: 4-T.Krawczyk, 2-M.Gradowicz, 1-Graca, M.Krawczyk, Leletko
Znajomi: 4-Myśliński
Łatwe zwycięstwo lidera który miał ułatwione zadanie bo w drużynie Znajomych zabrakło etatowego bramkarza Łukasza Nijandra, którego zastąpił na tej pozycji Marcin Jędras. Ebueee kontynuuje zwycięsko passę, ambicja Fryzjerów nie dała im punktu, ale zagrali niezły mecz.

OSIEDLE I PRZYJACIELE - LUCKY LOSER 16:6 (7:1)
Osiedle: 5-Sz.Borowy,4-Sowa,2-Adamowicz,1-Durma, M.Grajaszek, Kołodziej, Tymcik, Zadiorski,
Lucky: 3-Gałka, 1-Adamowicz, Dyrda, B.Pieniążek
Osiedle i Przyjaciele nie zwalniają tempa i rozbili wysoko Lucky Loser, drużyna z Bolesławic zagrała nieco lepiej niż w poprzednim meczu, ale znowu fatalnie grała w obronie i stąd taki wysoki wynik. 5 bramek Szymona Borowego wyniosło go na czoło kwalifikacji strzelców.

DARBOR BOLESŁAWICE - GREEN TEAM 12:4 (4:2)
Darbor: 5-Klimczak,3-Salamon, 2-Koblowski,1-Bukała,Rajter
Green: 2-M.Pieniążek,1-Krzykalski,Siostrzonek,
Początek spotkania należał do Green Team, po 2 minutach prowadził 2:0, ale Darbor zdołał się przełamać i na przerwę schodził już z prowadzeniem 4:2. Po zmianie stron przewaga Darboru rosła z minuty na minutę, zawodnicy z Green Team nie mogli pokonać dobrze broniącego Wiśniowskiego.