Piątek, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 536
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wyniki i tabele klasy B

Wiadomości: klasa B
Poniedziałek, 4 listopada 2013, 1:01
Aktualizacja: 1:04
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Za nami kolejne spotkania na boiskach piłkarskiej klasy B.

13. kolejka klasy B – grupa I świdnicka
LKS Marcinowice - Orzeł Witoszów 3:0
Błyskawica Kalno - Wierzbianka Wierzbna 2:4
LKS Wiśniowa - Błękitni Słotwina 3:1
LKS Piotrowice Świdnickie - Sokół Kostrza 3:2
Grom Panków - Herbapol Stanowice 1:3
Zieloni Mokrzeszów - Zryw Łażany 2:2
Płomień Dobromierz - Kłos Lutomia 2:3
Zjednoczeni Gościsław - Wodospad Zastruże 8:0

Tabela
1. LKS Wiśniowa-----------13 - 37 - 60-12
2. Wierzbianka-------------13 - 33 - 50-15
3. LKS Piotrowice Św.-----13 - 26 - 49-32
4. Herbapol Stanowice----13 - 25 - 53-23
5. LKS Marcinowice--------13 - 22 - 25-26
6. Grom Panków-----------13 - 21 - 23-30
7. Zieloni Mokrzeszów-----13 - 20 - 37-36
8. Błękitni Słotwina--------13 - 19 - 26-24
9. Orzeł Witoszów---------13 - 19 - 29-28
10. Zjedn. Gościsław------13 - 16 - 38-36
11. Kłos Lutomia-----------13 - 16 - 29-34
12. Błyskawica Kalno------13 - 15 - 36-39
13. Zryw Łażany-----------13 - 13 - 21-28
14. Sokół Kostrza-----------13 - 7 - 27-37
15. Wodospad Zastruże---13 - 6 - 14-86
16. Płomień Dobromierz----13 - 6 - 18-49

12. kolejka klasy B – grupa II świdnicka
Gryf Burkatów - LKS Dobrocin 1:4
LKS Gilów - Sparta Oleszna 1:1
Dąb Mościsko - LKS II Bystrzyca Górna 2:3
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - Piast Jaźwina 2:5
Płomień Sokolniki - Ślężanka Tąpadła 0:3
Orzeł Piława Dolna - Klubokawiarnia Roztocznik 4:2
Błękitni Książnica - Victoria Tuszyn 0:3

Tabela
1. Victoria Tuszyn----------12 - 32 - 55-15
2. LKS Dobrocin------------12 - 26 - 41-23
3. Orzeł Piława Dolna-----12 - 24 - 34-21
4. Ślężanka Tąpadła-------12 - 23 - 37-16
5. Sparta Oleszna----------12 - 20 - 24-21
6. Dąb Mościsko------------12 - 18 - 24-22
7. LKS II Bystrzyca G.-----12 - 17 - 28-25
8. Gryf Burkatów-----------12 - 16 - 25-25
9. Klubok. Roztocznik------11 - 15 - 30-37
10. Płomień Sokolniki-------12 - 12 - 21-33
11. LKS Gilów----------------12 - 11 - 25-40
12. Błękitni Książnica-------12 - 10 - 11-17
13. Piast Jaźwina------------12 - 7 - 19-51
14. Orzeł Przerzeczyn Z.---11 - 2 - 16-44

9. kolejka wałbrzyskiej klasy B
Joker Jaczków - Podgórze Wałbrzych 3:1
Włókniarz II Głuszyca - Husaria Grzędy 3:1
Iskra Witków Śląski - Zagłębie Wałbrzych 10:1
Victoria II Świebodzice - Unia Bogaczowice 1:1
Płomyk Borówno - Grodno Zagórze Śląskie 2:3

Tabela
1. Joker Jaczków-------------9 - 24 - 32-10
2. Iskra Witków Śląski-------9 - 19 - 40-15
3. Unia Bogaczowice---------9 - 19 - 29-10
4. Podgórze Wałbrzych------9 - 18 - 20-8
5. Płomyk Borówno-----------9 - 16 - 23-14
6. Grodno Zagórze Śl.--------9 - 13 - 25-24
7. Zagłębie Wałbrzych--------9 - 12 - 15-27
8. Victoria II Świebodzice-----9 - 8 - 11-21
9. Włókniarz II Głuszyca------9 - 3 - 9-34
10. Husaria Grzędy------------9 - 0 - 6-47

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group