• Piątek, 22 lutego 2019
  • Godz. 21:32
  • Imieniny: Marty, Magłorzaty, Piotra, Romy
  • Czytających: 860
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Wyniki III Gminnego Festiwalu Piosenki Rozbrykanej

Wiadomości: Gmina Jaworzyna Śląska
Poniedziałek, 28 maja 2018, 11:20
Aktualizacja: 11:23
Autor: red
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Informujemy o rozstrzygnięciu III Gminnego Festiwalu Piosenki Rozbrykanej, którego I etap odbył się 14 maja, a przesłuchania finałowe w dniach 17 i 18 maja w Jaworzynie Śląskiej.

Łącznie przed jury oceniającym wokalistów wystąpiło 19 grup wokalnych i 37 solistów.

Występy podczas finałowych przesłuchań oceniali: Pan Hieronim Fabiś – muzyk i kierownik zespołu „Jaworzynianie”, Pan Mirosław Jabłoński – muzyk, kompozytor, Sylwester Bartczak – Dyrektor SOKiBP oraz Pani Katarzyna Szukała – inspektor ds. promocji i kultury.

Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 9 czerwca br. podczas Dni Jaworzyny Śląskiej.

Wyniki III Gminnego Festiwalu Piosenki Rozbrykanej

WYSTĘPY GRUPOWE:

Kategoria przedszkole 3 i 4-latki

I MIEJSCE – „Kubusie”, Przedszkole w Jaworzynie Śl., op. Dominika Górska
WYRÓŻNIENIA:
„Puchatki”, Przedszkole w Jaworzynie Śl., op. Paulina Korzystka
„Sowy”, Przedszkole w Jaworzynie Śl., op. Dominika Pańczyk

Kategoria przedszkole 5 i 6-latki

I MIEJSCE – „Wesołe tygryski”, Przedszkole w Jaworzynie Śl., op. Barbara Brylińska
II MIEJSCE ex aequo – „Kangurki”, Przedszkole w Jaworzynie Śl., op. Marta Kolasińska, „Mała Humoreska”, SP Stary Jaworów, op. Urszula Soboczyńska
III MIEJSCE – „Tuptusie”, SP Pastuch ów, op. Alicja Ciupińska

Kategoria szkoła podstawowa kl. I-VI

I MIEJSCE – Amelia Kulpińska, Marta Romaniecka, SP Jaworzyna Śl., op. Krystyna Pawelec
II MIEJSCE – „2 Nutki”, SP Jaworzyna Śl., op. Krystyna Pawelec

Kategoria szkoła podstawowa kl. VII i II-III gimnazjum

I MIEJSCE ex aequo – „Humoreska”, SP Stary Jaworów, op. Anna Hendżak, Zespół wokalny SP Jaworzyna Śląska, op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

WYSTĘPY SOLOWE:

Kategoria przedszkole

I MIEJSCE – Maksymilian Cichoń, SP Stary Jaworów
II MIEJSCE – Julia Prymula, Przedszkole w Jaworzynie Śl.
III MIEJSCE – Gabriela Sobaszek, Przedszkole w Jaworzynie Śl.

Kategoria szkoła podstawowa kl. I-VI

I MIEJSCE – Paulina Dobroń, SP Stary Jaworów
II MIEJSCE – Laura Tomaszewska, SP Pastuchów
III MIEJSCE – Zuzanna Pasikowska, SP Jaworzyna Śl.

Kategoria szkoła podstawowa kl. VII i kl. II-III gimnazjum oraz starsi

I MIEJSCE – Aleksandra Herbut, SP Stary Jaworów
II MIEJSCE – Katarzyna Hajduk, SP Jaworzyna Śl.
III MIEJSCE – Ewa Skąpska, SP Jaworzyna Śl.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group