Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 594
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wyniki Konkursu Bożonarodzeniowego

Wiadomości: Jaworzyna Śląska
Środa, 21 grudnia 2016, 12:33
Autor: red
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej rozstrzygnął coroczny Konkurs Bożonarodzeniowy na najpiękniejszą ozdobę choinkową oraz świąteczną kartkę pocztową.

W tym roku po raz kolejny organizatorzy zostali zaskoczeni zarówno wysokim poziomem artystycznym zgłoszonych prac, jak i ich ilością - łącznie na konkurs wpłynęło 157 prac. Jury konkursu, złożone z pracowników SOKiBP przyznało tym razem aż 40 nagród w poszczególnych kategoriach.

Uroczystość wręczenia nagród oraz otwarcie wystawy nagrodzonych prac odbyły się w sali widowiskowej SOKiBP.

OZDOBA CHOINKOWA

KATEGORIA PRZEDSZKOLE

I miejsce – Jagoda Sawko, 5 lat, Przedszkole w Jaworzynie Śl., op. Barbara Brylińska

II miejsce – Patrycja Drobniecka, kl. 0, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Joanna Kozłowska

Wyróżnienie:

Anna Paryl, 5 lat, Przedszkole w Jaworzynie Śl., op. Urszula Stępińska

Michalina Góra, 4 lata, Przedszkole w Jaworzynie Śl.


KATEGORIA SZKOŁA PODSTAWOWA KL. I-III

I miejsce – Wiktoria Brózda, kl. II, Szkoła Podstawowa w Starym Jaworowie

II miejsce – Julia Pleśniak, kl. III, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Krystyna Pawelec

III miejsce – Roch Góra, kl. II, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl.

Wyróżnienie:

Anna-Maria Michalska, kl. III, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Maria Rybka


KATEGORIA SZKOŁA PODSTAWOWA KL. IV-VI

I miejsce – Aleksandra Cichocka, kl. V, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

II miejsce – Klaudia Siwarska, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl

III miejsce – Julia Plizga, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

Wyróżnienie:

Oliwia Kutyła, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

Aleksandra Żołnierek, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Starym Jaworowie


KATEGORIA GIMNAZJUM

I miejsce – Barbara Konieczna, kl. II Gimnazjum nr 1 w Jaworzynie Śl., op. Aneta Czapracka-Sawko

II miejsce – Justyna Mydlarska, kl. II Gimnazjum nr 1 w Jaworzynie Śl., op. Aneta Czapracka-Sawko

III miejsce – Justyna Majborska, kl. III, Gimnazjum nr 1 w Jaworzynie Śl., op. Aneta Czapracka-Sawko


KATEGORIA DOROŚLI

Wyróżnienia równorzędne:

Anna Biliczak

Jadwiga Kafel

Sabina Michalska

Wiesława Wyłub

Anna Góra

Nagroda Dyrektora SOKiBP

Elżbieta Szymańska


BOŻONARODZENIOWA KARTKA POCZTOWA

KATEGORIA PRZEDSZKOLE

I miejsce – Aleksandra Byczko, 6 lat, Przedszkole w Jaworzynie Śl., op. Paulina Korzystka

II miejsce – Antoni Seremet, 6 lat, Szkoła Podstawowa w Pastuchowie, op. Ewa Kaszubowska

Wyróżnienie:

Julia Malinowska, 6 lat, Przedszkole w Jaworzynie Śl., op. Paulina Korzystka

Amelia Podfigórna, 6 lat, Szkoła Podstawowa w Starym Jaworowie, op. Urszula Soboczyńska


KATEGORIA SZKOŁA PODSTAWOWA KL. I-III

I miejsce – Julia Dynowska, kl. I, Szkoła Podstawowa w Pastuchowie

II miejsce – Emilia Sołtys Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl.- świetlica, op. Barbara Majborska

III miejsce – Anna-Maria Michalska, kl. III, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Maria Rybka

Wyróżnienie:

Oliwier Okarmus, kl. II, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Patrycja Pasternak

Kornelia Grandus, kl. II, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl.- świetlica, op. Barbara Majborska


KATEGORIA SZKOŁA PODSTAWOWA KL. IV-VI

I miejsce – Mateusz Koźlik, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

II miejsce – Alicja Pawłowska, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Pastuchowie, op. Dorota Czyczerska

III miejsce – Oliwia Kutyła, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śl., op. Ewa Miszkuro-Kulaszewska

Wyróżnienie:

Aleksandra Żołnierek, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Starym Jaworowie


KATEGORIA GIMNAZJUM

I miejsce – Justyna Majborska, kl.III, Gimnazjum nr 1 w Jaworzynie Śl., op. Aneta Czapracka-Sawko

II miejsce – Justyna Mydlarska, kl. II, Gimnazjum nr 1 w Jaworzynie Śl., op. Aneta Czapracka-Sawko

Wyróżnienie:

Paulina Słota, kl. II, Gimnazjum nr 1 w Jaworzynie Śl., op. Aneta Czapracka-Sawko


KATEGORIA DOROŚLI

Nagrody równorzędne

Anna Góra

Sabina Michalska

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group