Piątek, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 570
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wyniki piątkowych spotkań klas B – zmiany liderów

Wiadomości: klasa B
Sobota, 12 listopada 2011, 15:04
Aktualizacja: 15:05
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Podobnie jak zawodnicy z wałbrzyskiej okręgówki i klasy A o ligowe punkty w Dniu Niepodległości walczyli także gracze z najniższej klasy rozgrywkowej w naszym regionie.

15. kolejka świdnickiej grupy I klasy B
LKS Wiśniowa - Wierzbianka Wierzbna 3:2
Zieloni Mrowiny - Herbapol Stanowice 1:3
Orzeł Witoszów - Błękitni Komorów 1:2
LKS Piotrowice Świdnickie - Wodospad Zastruże 4:0
Błyskawica Kalno - Grom Panków 2:1
Zryw Łażany - Nysa Kłaczyna 1:3
Płomień Dobromierz - Tęcza Bolesławice 0:2
Pauzował Granit Rogoźnica

1. Nysa---------------14 – 35 – 61:17
2. Zieloni-------------14 – 35 – 56:16
3. Herbapol----------14 – 32 – 52:22
4. Wiśniowa---------14 – 32 – 48:23
5. Tęcza--------------14 – 29 – 47:23
6. Zryw---------------14 – 28 – 41:17
7. Grom---------------14 – 22 – 32:42
8. Granit--------------14 – 22 – 55:34
9. Błękitni------------14 – 13 – 20:35
10. Piotrowice--------14 – 12 – 21:44
11. Wierzbianka------14 – 11 – 24:41
12. Błyskawica--------14 – 9 – 18:38
13. Płomień------------14 – 9 – 20:47
14. Orzeł---------------14 – 9 – 29:63
15. Wodospad---------14 – 7 – 15:77

15. kolejka świdnickiej grupy II klasy B
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - Spółdzielca Marcinowice 9:0
Piast Jaźwina - Dąb Mościsko 3:1
Płomień Makowice - LKS Dobrocin 3:3
Zryw Gola Świdnicka - Zgoda Grodziszcze 0:5
LKS Gilów - Ślężanka Tąpadła
Sparta Ostroszowice - Boxmet Piskorzów
Sparta Oleszna - Orzeł Piława Dolna
Pauzowała Klubokawiarnia Roztocznik

1. Piast---------------14 – 34 – 50:18
2. Zgoda--------------14 – 33 – 51:14
3. Dobrocin----------14 – 32 – 47:13
4. Boxmet------------13 – 28 – 45:14
5. Płomień------------14 – 27 – 58:34
6. Orzeł P.Z.---------14 – 21 – 42:40
7. Dąb-----------------14 – 20 – 23:23
8. Sparta Ol.---------13 – 17 – 36:43
9. Zryw---------------14 – 16 – 35:41
10. Sparta Ostr.------13 – 15 – 44:32
11. Klubokawiarnia--14 – 13 – 25:56
12. Ślężanka----------13 – 11 – 20:46
13. Orzeł P.D.---------13 – 11 – 31:46
14. Gilów--------------13 – 10 – 24:45
15. Spółdzielca---------14 – 1 – 9:75

12. kolejka wałbrzyskiej klasy B
Joker Jaczków - Gryf Burkatów 4:1
Berit Głuszyca – Victoria II Świebodzice 0:1
Grodno Zagórze Śląskie - Zieloni Mokrzeszów 2:2
Husaria Grzędy - Podgórze Wałbrzych 1:1
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Zdrój Jedlina Zdrój 4:1
KS Walim - Płomyk Borówno 3:2
Pauzowała Iskra Witków Śląski

1. Victoria II--------11 – 33 – 42:6
2. Zdrój--------------11 – 23 – 50:21
3. Iskra--------------11 – 22 – 54:22
4. KS-----------------11 – 19 – 29:14
5. Berit--------------11 – 17 – 36:29
6. Grodno------------11 – 17 – 36:37
7. Podgórze----------11 – 14 – 32:33
8. Husaria-----------11 – 14 – 19:31
9. Górnik------------12 – 14 – 21:28
10. Joker-------------11 – 10 – 28:68
11. Zieloni------------11 – 8 – 19:36
12. Płomyk------------11 – 6 – 18:37
13. Gryf----------------11 – 6 – 19:41

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~akeksis 12-11-2011 20:14
jak to sie stalo ze buraki z herbapolu wygrali mecz chyba kupili od sedziow

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group