• Środa, 23 października 2019
  • Godz. 20:37
  • Imieniny: Marleny, Seweryna, Teodora, Igi
  • Czytających: 861
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Wyniki przedostatniej kolejki na boiskach klasy A i B

Wiadomości: klasa A i B
Poniedziałek, 17 czerwca 2013, 14:48
Aktualizacja: 14:49
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Piłkarzy walczących o punkty w klasach A i B czeka ostatnia seria spotkań. W grupie I klasy A najbliżej mistrzostwa jest Skalnik Czary Bór, w grupie II Sparta Ziębice. W grupie I klasy B o mistrzostwo w bezpośrednim starciu zagrają Tęcza Bolesławice i Unia Jaroszów, w grupie II LKS Gola Świdnicka zagra o awans z DGPNZ Roztocznik.

29. kolejka klasy A – grupa I
Cukrownik Pszenno - Biały Orzeł Mieroszów 1:0
Czarni Wałbrzych - Nysa Kłaczyna 0:1
Górnik Boguszów-Gorce - Zdrój Jedlina Zdrój 2:1
Zagłębie Wałbrzych - Victoria II Świebodzice 1:2
Rawa Boleścin - Sudety Dziećmorowice 1:7
Granit Roztoka - Gwarek Wałbrzych 2:4
Włókniarz Głuszyca - Skalnik Czarny Bór 1:2
Zieloni Mrowiny - Wenus Nowice 1:4

Tabela
1. Skalnik Czarny Bór-----29 – 67 – 79:30
2. Cukrownik Pszenno----29 – 67 – 89:34
3. Gwarek Wałbrzych-----29 – 65 – 85:36
4. Granit Roztoka----------29 – 56 – 82:52
5. Sudety Dziećmorowice-29 – 56 – 84:54
6. Biały Orzeł Mieroszów--29 – 43 – 77:58
7. Górnik Boguszów-G.----29 – 41 – 40:40
8. Zdrój Jedlina Zdrój------29 – 39 – 62:58
9. Włókniarz Głuszyca-----29 – 38 – 62:59
10. Czarni Wałbrzych-------29 – 32 – 64:83
11. Rawa Boleścin----------29 – 31 – 65:85
12. Nysa Kłaczyna----------29 – 29 – 42:93
13. Wenus Nowice----------29 – 25 – 60:92
14. Zieloni Mrowiny---------29 – 25 – 45:74
15. Victoria II Świebodzice-29 – 23 – 41:91
16. Zagłębie Wałbrzych----29 – 20 – 41:79

29. kolejka klasy A – grupa II
Koliber Uciechów - Ślęża Ciepłowody 2:1
Lechia II Dzierżoniów - Zgoda Grodziszcze 3:1
Wieża Rudnica - Błękitni Niedźwiedź 6:6
Orzeł Mąkolno - Boxmet Piskorzów 1:2
Delta Słupice - Niemczanka Niemcza 1:5
Czarni Sieniawka - Błękitni Owiesno 3:0
Polonia Ząbkowice Śląskie - Zieloni Łagiewniki 4:2
Sparta Ziębice - Skałki Stolec 7:0

Tabela:
1. Sparta Ziębice----------29 – 75 – 138:30
2. Skałki Stolec------------29 – 75 – 112:26
3. Lechia II Dzierżoniów--29 – 63 – 118:59
4. Niemczanka Niemcza---29 – 53 – 75:48
5. Polonia Ząbkowice Śl.--29 – 47 – 81:60
6. Zieloni Łagiewniki-------29 – 39 – 65:70
7. Delta Słupice-------------29 – 39 – 74:87
8. Koliber Uciechów-------29 – 37 – 57:66
9. Czarni Sieniawka--------29 – 37 – 51:54
10. Boxmet Piskorzów-----29 – 36 – 44:76
11. Orzeł Mąkolno---------29 – 36 – 57:99
12. Wieża Rudnica---------29 – 33 – 60:93
13. Zgoda Grodziszcze-----29 – 31 – 53:63
14. Ślęża Ciepłowody------29 – 30 – 49:78
15. Błękitni Owiesno--------29 – 20 – 40:89
16. Błękitni Niedźwiedź-----29 – 11 – 44:120

29. kolejka klasy B – grupa I
Unia Jaroszów - LKS Marcinowice 9:0
Błękitni Słotwina - Tęcza Bolesławice 3:1
WKS Goczałków - Płomień Dobromierz 3:4
Granit Rogoźnica - Wodospad Zastruże 0:3 (wo)
LKS Wiśniowa - Grom Panków 7:2
Wierzbianka Wierzbna - Błyskawica Kalno 2:1
Orzeł Witoszów - Zryw Łażany 0:1
Herbapol Stanowice - LKS Piotrowice Świdnickie 8:3

Tabela klasy B – grupa I
1. Unia Jaroszów-----------29 – 74 – 119:28
2. Tęcza Bolesławice------29 – 74 – 97:40
3. Wierzbianka--------------29 – 66 – 91:45
4. Herbapol Stanowice-----29 – 54 – 89:55
5. Błękitni Słotwina---------29 – 54 – 60:48
6. WKS Goczałków---------29 – 49 – 79:48
7. LKS Marcinowice---------29 – 43 – 61:55
8. Zryw Łażany--------------29 – 43 – 59:48
9. Błyskawica Kalno---------29 – 42 – 74:65
10. LKS Wiśniowa-----------29 – 42 – 71:56
11. Płomień Dobromierz-----29 – 38 – 64:71
12. Orzeł Witoszów----------29 – 30 – 43:68
13. Wodospad Zastruże-----29 – 25 – 49:111
14. LKS Piotrowice-----------29 – 19 – 47:106
15. Grom Panków------------29 – 13 – 32:112
---
16. Granit Rogoźnica---------29 – 7 – 34:113

29. kolejka klasy B – grupa II
Victoria Tuszyn - Ślężanka Tąpadła 5:1
DGPNZ Roztocznik - LKS Gilów 2:1
Kłos Lutomia - LKS Gola Świdnicka 0:1
LKS II Bystrzyca Górna - LKS Dobrocin 7:0
Sparta Oleszna - Dąb Mościsko 4:5
Orzeł Piława Dolna - Piast Jaźwina 3:0
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - Gryf Burkatów 5:1
Sparta Ostroszowice - Płomień Makowice 0:3 (wo)

Tabela klasy B – grupa II
1. LKS Gola Świdnicka-------29 – 76 – 119:14
2. DGPNZ Roztocznik--------29 – 75 – 106:36
3. Płomień Makowice--------28 – 72 – 130:44
4. Victoria Tuszyn------------29 – 71 – 114:27
5. Orzeł Piława Dolna--------29 – 60 – 114:50
6. LKS II Bystrzyca Górna---29 – 52 – 80:55
7. Dąb Mościsko---------------29 – 38 – 73:94
8. Sparta Oleszna-------------28 – 37 – 70:62
9. Piast Jaźwina---------------29 – 33 – 55:92
10. Orzeł Przerzeczyn Zdr.---29 – 30 – 54:107
11. Gryf Burkatów-------------29 – 27 – 58:92
12. LKS Dobrocin---------------29 – 25 – 41:88
13. Ślężanka Tąpadła----------29 – 24 – 51:107
14. LKS Gilów-------------------29 – 22 – 44:84
15. Kłos Lutomia-----------------29 – 9 – 27:128
---
16. Sparta Ostroszowice------29 – 23 – 28:84

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~jaroszow 17-06-2013 19:26
Bojcie sie chamy do A klasy wracamy!
~ 17-06-2013 19:29
Slotwina po dobrym meczu zlapala nowego sponsora!!! w podziekowaniu za wygrany mecz postawil 2 skrzynki piwa. widocznie na raczke jest mu ten wynik!
~ 18-06-2013 1:42
Uwazaj zebys sie tak z ta A klasa nie wital do niedzieli!!! jeszcze jeden mecz a TECZA latwo sie podda!!! pamietaj ze ten sie smieje kto sie smieje ostatni. szykuje sie dobry, ostry i zaciety mecz. niech wygra lepszy!!! Powodzenia
~Pewniak 18-06-2013 8:48
Jeszcze sie sezon nie skonczyl... wiec uwazaj cwaniaczku zebys sie nie cieszyl z A klasy tylko do niedzieli!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group