Środa, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 601
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wysoka porażka Polonii w Gorzowie Wielkopolskim

Wiadomości: III-liga piłkarska
Środa, 13 listopada 2013, 20:40
Aktualizacja: 20:40
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Stilon Gorzów Wielkopolski nie dał szans piłkarzom Polonii Świdnica wygrywając w meczu 16. kolejki III–ligi dolnośląsko–lubuskiej 6:2.

16. kolejka III-ligi

Prochowiczanka Prochowice - Polonia Trzebnica 1:3 (Tomasz Wojciechowski 16-k - Rafał Miazgowski 8, Piotr Reczka 37, Jakub Jakóbczyk 85-k)

Śląsk II Wrocław - Foto-Higiena Gać 1:2 (Karol Danielik 38 - Paweł Boczarski 57, Paweł Synowiec 90-k)

Zagłębie II Lubin - Ilanka Rzepin 3:0 (Jan Wojciechowski 28, Deniss Rakels 45, Michal Papadopulos 65)

Formacja Port 2000 Mostki - Ślęza Wrocław 2:1 (Krzysztof Piosik 73, Tomasz Pawlak 86 - Rafał Brusiło 38)

GKS Kobierzyce - Lechia Dzierżoniów 1:2 (Adrian Leśniarek 74-k - Paweł Ochota 80, Łukasz Maciejewski 88)

Piast Karnin - MKS Oława 2:1 (Marcin Żeno 30, Miłosz Rutkowski 41 - Dawid Lipiński 49)

Promień Żary - KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2:2 (Łukasz Czyżyk 4, Karol Haraś 28 - Michał Wróbel 62, 85-k)

Piast Żmigród - Bielawianka Bielawa 3:3 (Grzegorz Sawicki 1, Mateusz Janczyszyn 62, Sebastian Zagórski 90-k - Dawid Rosicki 10, Dawid Włodek 60, Tomasz Zieliński 69)

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Polonia Świdnica 6:2 (Paweł Posmyk 15, 34, 82, 90, Adam Suchowera 25, Kordian Ziajka 34 - Grzegorz Borowy 23, Mateusz Jaros 59)

Tabela
1. Ślęza Wrocław----------16 - 37 - 37-16
2. Stilon Gorzów-----------15 - 36 - 39-16
3. Zagłębie II Lubin-------16 - 35 - 47-13
4. MKS Oława--------------15 - 32 - 30-12
5. Foto-Higiena Gać-------16 - 32 - 29-24
6. Formacja Mostki---------16 - 30 - 40-21
7. Śląsk II Wrocław--------16 - 26 - 28-18
8. Piast Żmigród------------16 - 24 - 19-21
9. Lechia Dzierżoniów-----16 - 24 - 25-17
10. Piast Karnin-------------16 - 22 - 27-33
11. Bystrzyca Kąty Wr.----16 - 20 - 19-21
12. Bielawianka-------------16 - 18 - 17-36
13. Polonia Świdnica-------16 - 16 - 18-34
14. Promień Żary-----------16 - 14 - 16-29
15. Polonia Trzebnica------16 - 12 - 26-44
16. GKS Kobierzyce--------16 - 11 - 20-34
17. Ilanka Rzepin------------16 - 8 - 15-34
18. Prochowiczanka---------16 - 7 - 20-49

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group