Piątek, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 513
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Wystartuje w mistrzostwach

Niedziela, 16 sierpnia 2020, 10:33
Aktualizacja: 10:35
Autor: red
REGION: Wystartuje w mistrzostwach
Fot. organizatorzy
Marek Baryłko zawodnik Sudeckiego Ludowego Klubu Sportowego „Książ” stanie do rywalizacji z innymi zawodnikami na Mistrzostwach Polski w Powożeniu Zaprzęgami Parokonnymi oraz Zawodach Krajowych.

Zawody zaplanowane zostały w dniach 27-30 sierpnia w Książu. Zawodnicy walczyć będą na rozległym terenie zabytkowego Stada Ogierów Książ.

Mieszkańcy gminy Żarów mogą trzymać kciuki za sukces Marka Baryłko, którego pasją są konie. Swój sportowy talent rozwija w dyscyplinie sportowej w jeździectwie, w kategorii zaprzęgi parokonne. Do sportu zaprzęgowego powrócił w 2012 roku, po dwudziestu latach przerwy. Od 2013 roku jest reprezentantem kadry narodowej Polski. Wielokrotnie reprezentował kraj na zawodach międzynarodowych w Austrii, Niemczech, Słowacji, Czechach oraz na Litwie. Kilkakrotnie był uczestnikiem Mistrzostw Świata Zaprzęgów Parokonnych. W jednym z sezonów został sklasyfikowany na 21. miejscu w rankingu Światowej Federacji Jeździeckiej.

W Mistrzostwach wystartuje wielu utalentowanych zawodników, a sędziować będą specjaliści najwyższej klasy o międzynarodowych kwalifikacjach i wieloletnim doświadczeniu. Zapowiada się rywalizacja na wysokim poziomie. Na zawodników czekają atrakcyjne nagrody, wspaniałe pozytywne emocje i niepowtarzalna atmosfera.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group