Poniedziałek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 726
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Wytańczyły medale

Poniedziałek, 29 kwietnia 2024, 13:30
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Wytańczyły medale
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Z dorobkiem pięciu medali wróciły tancerki z zespołu tanecznego „Fart” z Mistrzostw Mażoretek Polski Zachodniej. W turnieju z sukcesem zadebiutowały również „Mamy Farta”.

Zespół taneczny „Fart” z powodzeniem zaprezentował się na Mistrzostwach Polski Zachodniej, jakie w sobotę, 27 kwietnia odbyły się w Górze. W mażoretkowych zmaganiach z sukcesem zadebiutowały „Mamy Farta”. Dziewczęta i ich mamy wspólnie zdobyły aż pięć medali – dwa złote i trzy srebrne. Sukcesy tym cenniejsze, że poziom turnieju był bardzo wysoki. W mistrzostwach zaprezentowano 328 choreografii, w tym aż 89 zespołowych układów! Złote medale „Fart” wywalczył w kategoriach mix – juniorki oraz buława – juniorki formacje scena. Srebrne medale wywalczyły również seniorki w kategorii mini mix. Z dwoma medalami wróciły debiutujące w zawodach „Mamy Farta”. Mamy zdobyły II miejsce w kategoriach rodzice mażoretek – pom pom scena oraz rodzice mażoretek – show.

Znakomite pokazy swoich umiejętności w tańcu z batonem mażoretkowym dały także: formacja kadetek w kategorii baton scena, stawiając tym samym swój „pierwszy krok” w mistrzostwach oraz seniorki w kategorii mini formacje baton.

Choreografami zespołu są niezmiennie Anna Trzeciak i Lubomir Szmid.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group