Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 947
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: XX edycja targów pracy

Wtorek, 20 września 2016, 17:40
Autor: red
Świdnica: XX edycja targów pracy
Fot. Starostwo Powiatowe Świdnica
W sali Sudeckiej Izby Przemysłowo – Handlowej w Świdnicy odbyły się kolejne targi pracy, zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy przy współpracy z Sudecką Izbą Przemysłowo – Handlową w Świdnicy.

W tej edycji targów pracy Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy zaprosił 17 wystawców: POLOMARKET SP. Z O.O., P.H.U.P "MARCONI" SP.Z O.O., DOLNOSLĄSKI ZAKŁAD PRACY REMONTOWO-USŁUGOWO-OPIEKUŃCZY "KAMAS" ANDRZEJ CHMIELEWSKI, HR INVESTMENT SP. Z O.O, MB-SERVICE GMBH NIEMCY, ADECCO POLAND SP. Z O.O., KONSALTET OCHRONA SP. Z O.O., PPHU STEINBUDEX-JM, MEDIPE SP. Z O.O., ELECTROLUX POLAND SP. O.O., RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O., POLLUX ACCOUNTANT SP. Z O.O., INTERKADRA SP Z O.O., MONTIX S.A., GRUPA KAPITAŁOWA CLAR SYSTEM oraz OHP i EURES.

Na targach pracy oferowano zatrudnienie na stanowiskach: monter-operator, pracownik magazynu, kasjer-sprzedawca, pracownik budowlany, dekarz, opiekun, fizjoterapeuta, pracownik produkcji monter-operator wózka widłowego, pomoc kuchenna, kelner barman, opiekun osób starszych i wiele innych. Łącznie pracodawcy oferowali ok. 500 miejsc pracy. Stoiska odwiedziło około 300 osób, które miały możliwość bezpośredniego kontaktu z pracodawcami.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group