Czwartek, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 1345
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Z klasyką przez Polskę

Środa, 6 września 2023, 9:48
Autor: red
Żarów: Z klasyką przez Polskę
Fot. organizatorzy
Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie zaprasza na koncert duetu fortepianowego Katarzyna Kaczorowska i Katarzyna Falana.

Koncert odbędzie się w sobotę, 16 września o godz. 19.00 w Kościele p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Żarowie. Zaproszenia do odebrania Gminnym Centrum Kultury i Sportu, ul. Piastowska 10a, Żarów.

Cykl koncertów „Z klasyką przez Polskę” to projekt Polskiego Impresariatu Muzycznego realizowany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca we wszystkich regionach kraju. Artyści zaproszeni do udziału w koncertach występują na najważniejszych polskich i europejskich scenach koncertowych, a udział w koncertach w ramach projektu będzie dla nich okazją do zaprezentowania się przed nową publicznością, w kameralnej odsłonie poza większymi miastami.

Na Dolnym Śląsku jest współorganizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego z inicjatywy Członka Zarządu Województwa Dolnośląskiego Krzysztofa Maja. Operatorem przedsięwzięcia jest Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu - Dolnośląskie Laboratorium Kultury. Projekt finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

Serdecznie zapraszamy. Koncert jest bezpłatny.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group