Sobota, 24 lutego
Imieniny: Bogusza, Macieja
Czytających: 858
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Z wizytą w DPS–ie

Środa, 17 stycznia 2024, 11:58
Autor: red
Świebodzice: Z wizytą w DPS–ie
Fot. UM Świebodzice
Na zaproszenie Siostry Dyrektor Marioli Muchy do Domu Pomocy Społecznej w Świebodzicach przybył Burmistrz Miasta Paweł Ozga.

Niezwykle przyjazna atmosfera towarzyszyła temu spotkaniu. Chłopcy wraz z Dyrektor oraz opiekunami po raz kolejny wykazali się świetną kreatywnością i gościnnością. Okres stycznia to czas kolędowania i tak było właśnie dzisiaj, chłopcy w pięknej kaplicy DPS zaśpiewali kilka kolęd. Siostra Dyrektor złożyła Panu Burmistrzowi serdeczne życzenia noworoczne oraz podziękowania za bardzo dobrą współpracę, udział w organizowanych wydarzeniach, okazywaną pomoc i uśmiech. W wyraz wdzięczności Siostra Dyrektor przekazała piękne przesłanie na Nowy Rok. Natomiast Burmistrz Miasta Paweł Ozga podziękował Siostrze Dyrektor, wszystkim chłopcom, opiekunom, wychowawcom, terapeutom, wolontariuszom za niezwykłą atmosferę jaka jest w Domu Pomocy Społecznej, za fachową opiekę, empatię, wrażliwość, modelowe prowadzenie placówki zlokalizowanej w zabytkowym Pałacu Seidlów. Jak podkreślał Burmistrz to niezwykle miłe, jak za każdym razem chłopcy z uśmiechem witają gości w DPS, miejscu, który jest ich domem. Zaraz po kolędowaniu wszyscy obejrzeli przygotowaną przez kadrę DPS prezentację multimedialną dotyczącą projektów zrealizowanych w 2023 r. I tu, jak podkreślała mocno Siostra Dyrektor, zawsze można było liczyć na wsparcie z budżetu Gminy Świebodzice. Dzięki przyznanym środkom chłopcy rozwijali się kulturalnie, sportowo, a także dbali o swe zdrowie, jedząc zdrowe, owocowe posiłki.

Została przygotowana również niespodzianka w postaci dyskoteki noworocznej. I tak okazało się, że za sprawą chłopców oraz kadry w DPS dzieją się prawdziwe cuda. Otóż w środku zimy nadeszło lato i odbyła się hawajska dyskoteka

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group