Sobota, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 917
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Bożanów: Zabawa karnawałowa w Bożanowie

Wtorek, 5 lutego 2019, 15:20
Autor: red
Bożanów: Zabawa karnawałowa w Bożanowie
Fot. UM Żarów
Wspólne zabawy, niespodzianki, konkursy oraz pokaz akrobatyki sportowej w wykonaniu akrobatek z klubu sportowego UKS Acro Club Świdnica. Tradycyjnie Rada Sołecka i sołtys zorganizowali zabawę karnawałową dla najmłodszych mieszkańców wsi.

W tym roku, specjalną niespodzianką dla wszystkich uczestników zabawy przygotowaną przez organizatorów był pokaz akrobatyki zawodniczek z klubu UKS Acro Club Świdnica, które zostały powołane do kadry Polski.
- Serdecznie dziękujemy akrobatkom za przedstawiony pokaz. Występ był fantastyczny, wszyscy byliśmy pod wielkim wrażeniem zaprezentowanego układu choreograficznego. Składamy wielkie podziękowania trener klubu Annie Kozieł oraz akrobatkom: Karolinie Kozieł, Roksanie Niedziałkowskiej i Amelii Cieślak. Podziękowania kierujemy również do Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie za udostępnienie maszyny do produkcji popcornu. Dziękujemy także uczestnikom naszej zabawy. Dla wszystkich dzieci przygotowaliśmy atrakcyjne zabawy, konkursy z nagrodami i słodki poczęstunek. Nie brakowało także paczek mikołajkowych, które otrzymały wszystkie dzieci z naszej wsi. Paczki zostały zakupione ze środków funduszu sołeckiego - mówi Agnieszka Mazur sołtys Bożanowa.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group