Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 490
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mrowiny: Zabawa w Mrowinach

Poniedziałek, 10 lutego 2020, 9:44
Autor: red
Mrowiny: Zabawa w Mrowinach
Fot. UM Żarów
Rada Rodziców działająca przy Szkole Podstawowej im. Anny Jenke w Mrowinach była organizatorem zabawy karnawałowej, która odbyła się w sobotę, 1 lutego na świetlicy wiejskiej w Mrowinach.

– Do tańca przygrywał DJ Andrzej Mision, a uczestnicy zabawy zaprezentowali się w pięknych strojach karnawałowych. Na stołach królowały wiejskie smakołyki, organizatorzy przygotowali także konkursy z zaskakującymi nagrodami. Mimo zróżnicowania wiekowego gości, parkiet pozostawał pełny do wczesnych godzin porannych, nie łatwo było siedzieć przy tak świetnej muzyce. Goście opuszczali salę z lekkim niedosytem i z nadzieją, że wkrótce będą mogli znów spotkać się w tym samym miejscu i tym samym gronie – mówi Małgorzata Wojtusiak ze Szkoły Podstawowej im. Anny Jenke w Mrowinach.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Mrowinach Barbara Nowak wraz z nauczycielami składają serdeczne podziękowania rodzicom, którzy upiekli ciasta, gospodyniom z Koła Gospodyń w Łażanach – Małgorzacie Tasarz, Ewie Policht, Marii Rzeczyckiej, Panu Andrzejowi Misionowi, najlepszemu DJ-a na świecie, paniom Karolinie Policht, Angieszce Mikołajek, Aleksandrze Jernutowskiej, Teresie Okarma, Wiolettcie Roubo, Aleksandrze Tobiasz, Państwu Marcie i Andrzejowi Mision oraz Magdalenie i Krzysztofowi Mision, a także pani Marcie Daniłowicz za pomoc w zorganizowaniu zabawy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group