Czytających: 1694

klasa A: Zacięte spotkanie dla Karoliny Jaworzyna Śląska

Poniedziałek, 15 sierpnia 2011, 11:35
Aktualizacja: 11:36
Niespodziewanie wiele emocji przyniosło starcie beniaminka Rawy Boleścin z Karoliną Jaworzyna Śląska na inaugurację piłkarskiej klasy A. Faworyzowani goście wygrali 3:2, zapewniając sobie 3 punkty w doliczonym czasie gry.

Karolina w meczu z beniaminkiem raziła dużą nieskutecznością, a niespodzianka była bardzo blisko. Jak pierwsi do siatki trafili zawodnicy Rawy, w 15 min. golkipera gości pokonał Śliwa. Do przerwy mieliśmy jednak 1:1 po trafieniu Ptaka. Po zmianie stron do wyraźnych ataków ruszyli przyjezdni, strzelając szybko, bo w 47 min. drugą bramkę, autorstwa Krawczyka. Dwadzieścia minut później znów mieliśmy remis po golu Dzidki. Kiedy wydawało się, że obie ekipy podzielą się punktami w 93 min. zwycięskie trafienie zaliczył Ignatowicz.

Równie wiele emocji kibicom przysporzyły derby Wałbrzycha, w których Zagłębie pokonało Czarnych 3:2. W ciekawie zapowiadającym się meczu Skalnik Czarny Bór pokonał na wyjeździe 2:0 Gwarka Wałbrzych. Udanie sezonu nie rozpoczął beniaminek klasy A LKS Bystrzyca Dolna, który przegrał u siebie z Sudetami Dziećmorowice 0:4. Inny beniaminek z naszego powiatu Zjednoczeni II Żarów bezbramkowo zremisowali z Cukrownikiem/Polonią Pszenno.