Poniedziałek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 926
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Zaczęli od tenisa

Czwartek, 7 kwietnia 2022, 11:40
Aktualizacja: 11:41
Autor: red
Żarów: Zaczęli od tenisa
Fot. UM Żarów
Na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu rozpoczęto realizację ogólnopolskiego programu „Lokalny Animator Sportu”. Pierwszym turniejem, jaki zorganizowano, był turniej tenisa stołowego dla młodzieży ze szkół podstawowych.

„Top Spin Cup Orlik 2022” to już cykliczna impreza ciesząca się dużym zainteresowaniem młodzieży, dla których rywalizacja sportowa jest ważnym elementem budowania relacji rówieśniczej poza zajęciami szkolnymi.

W obecnej edycji wzięło udział 22 uczniów, którzy toczyli boje przy stołach tenisowych systemem pucharowym, co wymagało od zawodników chcących zdobyć upragniony puchar wygrywania każdego pojedynku.

Upragnione trofeum zdobyli najlepsi. Filip Mikulec z klasy 5 C PSP nr 2 w Strzegomiu zdobył I miejsce po zwycięskim boju z kolegą szkolnym z klasy 5 B Barkiem Szmulikiem. Jakub Rodzeń z klasy VII c również z PSP 2 w Strzegomiu zajął miejsce III. Z uwagi na duże zainteresowanie turniej będzie kontynuowany w ramach projektu LAS Orlik.

Lokalni Animatorzy Sportu Mirosław Głowiak i Henryk Zator serdecznie dziękują prezesowi spółki OSiR w Strzegomiu Pawłowi Mosórowi i dyrektorowi Grzegorzowi Luszawskiemu za ufundowanie pamiątkowych pucharów oraz szczególnie dyrektorowi Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 Elżbiecie Smyk za udostępnienie sali gimnastycznej na czas trwania turnieju.

Kolejne zawody sportowe w ramach projektu LAS będą organizowane sukcesywnie na obiektach sportowych OSiR w Strzegomiu, na które już dzisiaj serdecznie zapraszamy.

Mirosław Głowiak i Henryk Zator
Lokalni Animatorzy Sportu

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group