Poniedziałek, 1 czerwca
Imieniny: Jakuba, Konrada
Czytających: 620
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zagrają „Hey Joe”

Wiadomości: Żarów
Piątek, 1 czerwca 2012, 8:16
Aktualizacja: 8:18
Autor: red
Fot. użyczone
Już dziś 1 , na terenie Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie odbędzie się Piknik Rodzinny. Placówka zapewnia moc atrakcji, sportowe i artystyczne popisy umiejętności w wykonaniu dzieci oraz nauczycieli, mnóstwo słodkości, wspólnych gier i zabaw oraz bicie gitarowego rekordu.

– Bicie gitarowego rekordu Żarowa rozpocznie się o godzinie 18.00. Chcemy dobrze się bawić, dać i początkującym i wprawionym możliwość wspólnego muzykowania. Na dobry początek młodzi i zdolni gitarzyści zaprezentują gościnnie swe umiejętności, a potem pan Ryszard Fidler poprowadzi krótkie warsztaty, po których gitarzyści zagrają wspólne „Kiedy byłem małym chłopcem". Wtedy też nastąpi punkt kulminacyjny i usłyszymy „Hey Joe" – mówi Anna Zoła ze Szkoły Podstawowej w Żarowie i dodaje – przedstawiam akordy do gitarowego rekordu:
Hey Joe, 4/4 II:CG I D A IE I E : II
Kiedy byłem małym chłopcem II: Am I Am I Am I Am I D7 I D7 I Am I Am I E7 I D7I Am I Am:II
Wspólne muzykowanie to nie koniec atrakcji zaplanowanych przez żarowską placówkę. Serdecznie zapraszamy do naszej placówki. Zobaczyć będzie można najbardziej utalentowane dzieciaki i nieco mniej utalentowanych, ale za to przejętych nauczycieli w popisach artystycznych i sportowych. Nadarzy się okazja, aby poddać się zabiegom upiększającym, zagrać partyjkę w szachy, rozwijać zdolności artystyczne, a nawet zrobić sobie tatuaż.
– Jak co roku, odbędzie się również Puchar Mistrza Cukiernika. Będzie można zjeść coś pysznego i wspaniale spędzić czas. Intensywne wrażenia gwarantowane. Startujemy o godzinie 15.00 – dorzuca dyrektor szkoły Urszula Rurarz.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group