Piątek, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 573
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zagrają piłkarze z klas B

Wiadomości: klasa B
Piątek, 23 września 2011, 12:35
Aktualizacja: 12:36
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W najbliższą niedzielę 25 września na murawie w walce o ligowe punkty zaprezentują się piłkarze występujący w klasach B.

8. kolejka klasy B – I grupa świdnicka
Błyskawica Kalno – Orzeł Witoszów 25 września, 11:00
Zryw Łażany – Zieloni Mrowiny 25 września, 11:00
Płomień Dobromierz – LKS Wiśniowa 25 września, 11:00
Tęcza Bolesławice – Granit Rogoźnica 25 września, 11:00
Nysa Kłaczyna – Wierzbianka Wierzbna 25 września, 11:00
Grom Panków – Herbapol Stanowice 25 września, 11:00
Wodospad Zastruże – Błękitni Komorów 25 września, 16:00
Pauzuje LKS Piotrowice Świdnickie

1. Zieloni------------6 – 18 – 29:5
2. Zryw--------------7 – 16 – 20:8
3. Nysa--------------6 – 15 – 26:7
4. Wiśniowa---------6 – 15 – 20:9
5. Herbapol---------7 – 14 – 21:15
6. Granit-------------7 – 13 – 27:15
7. Tęcza-------------6 – 10 – 20:12
8. Grom--------------6 – 9 – 10:19
9. Wierzbianka------7 – 7 – 12:17
10. Piotrowice-------7 – 6 – 8:23
11. Błękitni-----------7 – 6 – 7:14
12. Wodospad-------6 – 4 – 8:20
13. Promień----------7 – 3 – 14:28
14. Orzeł-------------6 – 3 – 14:29
15. Błyskawica-------7 – 3 – 9:24

8. kolejka klasy B – II grupa świdnicka
Orzeł Przerzeczyn Zdrój – LKS Gilów 25 września, 11:00
Piast Jaźwina – Sparta Oleszna 25 września, 11:00
Płomień Makowice – Sparta Ostroszowice 25 września, 11:00
Zryw Gola Świdnicka – Klubokawiarnia Roztocznik 25 września, 11:00
Zgoda Grodziszcze – Ślężanka Tąpadła 25 września, 11:00
Dąb Mościsko – Boxmet Piskorzów 25 września, 11:00
Spółdzielca Marcinowice – Orzeł Piława Dolna 25 września, 15:00
Pauzuje LKS Dobrocin

1. Dobrocin----------7 – 17 – 23:6
2. Płomień-----------6 – 15 – 28:10
3. Piast---------------6 – 15 – 24:8
4. Zgoda-------------6 – 13 – 17:4
5. Orzeł--------------6 – 12 – 19:18
6. Boxmet-----------7 – 10 – 17:11
7. Dąb----------------7 – 10 – 13:12
8. Sparta Ol.--------6 – 10 – 18:11
9. Gilów--------------7 – 7 – 9:21
10. Sparta Ostr.-----6 – 7 – 16:10
11. Ślężanka---------7 – 6 – 11:30
12. Zryw--------------6 – 6 – 11:14
13. Klubokawiarnia--7 – 6 – 15:33
14. Piława Dolna-----7 – 4 – 17:29
15. Spółdzielca-------7 – 1 – 3:24

5. kolejka klasy B – grupa wałbrzyska
Grodno Zagórze Śląskie – Płomyk Borówno 25 września, 14:00
Husaria Grzędy – Victoria II Świebodzice 25 września, 14:00
Iskra Witków Śląski – Joker Jaczków 25 września, 14:00
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – KS Walim 25 września, 11:00
Zdrój Jedlina Zdrój – Gryf Burkatów 25 września, 14:00
Podgórze Wałbrzych – Zieloni Mokrzeszów 25 września, 14:00
Pauzuje Berit Głuszyca

1. Victoria II------4 – 12 – 20:4
2. Iskra------------4 – 12 – 19:4
3. Husaria---------4 – 10 – 10:7
4. Zdrój------------3 – 7 – 14:6
5. Grodno----------4 – 6 – 14:13
6. Berit-------------4 – 4 – 10:9
7. Joker------------4 – 4 – 9:20
8. Górnik-----------4 – 4 – 7:10
9. Płomyk----------3 – 3 – 5:9
10. KS--------------4 – 3 – 8:8
11. Podgórze------3 – 3 – 8:10
12. Zieloni----------3 – 1 – 5:16
13. Gryf------------4 – 0 – 3:16

Prosimy wszystkich kibiców o wpisywanie w komentarzach wyników spotkań swoich zespołów. Dziękujemy! Zapraszamy też do typowania rezultatów najbliższych meczów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group