Sobota, 20 kwietnia
Imieniny: Agnieszki, Czesława
Czytających: 1495
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat świdnicki: Zamówił konsolę, a dostał rolkę z folią

Wtorek, 24 października 2023, 7:36
Aktualizacja: 12:37
Autor: red
powiat świdnicki: Zamówił konsolę, a dostał rolkę z folią
Fot. KPP Świdnica
Mieszkaniec powiatu świdnickiego kupił wystawioną na sprzedaż na jednym z portali ogłoszeniowych, markową konsolę w bardzo atrakcyjnej cenie. Transakcja była omówiona. Płatność uzgodniona. Mężczyzna otrzymał przesyłkę. Niestety w paczce nie znalazł zamówionej konsoli.

Na jednym z portali sprzedażowych udostępniono ogłoszenie. Do sprzedaży oferowano markową konsolę do gier w bardzo atrakcyjnej cenie, dużo poniżej ceny rynkowej. Ofertą zainteresował się 25-letni mieszkaniec naszego powiatu. Mężczyzna prowadził konwersację ze sprzedającą go osobą. Strony ustaliły szczegóły transakcji. A 25-latek zdecydował się na zakup. Przedmiot kupił, ale na szczęście dokonał zakupu z opcją bezpiecznej przesyłki, więc 1150 zł za przedmiot trafiło do „banku” z portalu sprzedażowego. (Opcja ta polega na tym, że przelewając pieniądze za zakupiony towar nie trafiają od razu do sprzedającego. Następuje to dopiero po potwierdzeniu od kupującego, że kupiony towar jest zgodny z opisem).

Długo wyczekiwana przesyłka wreszcie dotarła. Radość niestety nie trwała długo, bo po rozpakowaniu okazało się, że zamiast konsoli w środku była… rolka z folią! Pokrzywdzony złożył stosowne zawiadomienie. Policjanci w tej sprawie prowadzą postępowanie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group