Środa, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 671
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Zapoznaj się z raportem

Piątek, 4 czerwca 2021, 9:27
Autor: red
Świdnica: Zapoznaj się z raportem
Fot. UM Świdnica
Zapraszamy do zapoznania się z „Raportem o stanie Gminy Miasta Świdnica za 2020 rok” – dokumentem, który podsumowuje pracę samorządu w ubiegłym roku.

Informacje w nim zawarte odnoszą się do wszystkich dziedzin życia w naszym mieście. Mówią o stanie finansów, oświaty, pomocy społecznej. W raporcie przedstawiono najważniejsze miejskie inwestycje, główne aspekty w sferze mieszkalnictwa czy gospodarki nieruchomościami.

Debata o stanie miasta odbędzie się podczas sesji Rady Miejskiej Świdnicy 18 czerwca 2021 r. Zachęcamy już dziś do zapoznania się dokumentem. Raport dostępny jest w biuletynie informacji publicznej miasta Świdnica. W debacie nad „Raportem o stanie Gminy Miasta Świdnica” mogą uczestniczyć mieszkańcy miasta. Zgodnie z art. 28 aa Ustawy o samorządzie gminnym, każdy, kto chciałby skorzystać z tej możliwości zobowiązany jest do złożenia do przewodniczącego rady miejskiej pisemne zgłoszenie, poparte podpisami 50 osób.

- Zachęcam do zapoznania się z „Raportem o stanie Gminy Miasta Świdnica” dokumentem, który jest swego rodzaju kompendium działań podjętych przez miasto w 2020 roku oraz do udziału w publicznej debacie – mówi Beata Moskal-Słaniewska, prezydent Świdnicy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group