Sobota, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 887
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Zapraszamy świdniczan na spotkanie dotyczące dofinansowania na modernizację systemów grzewczych

Poniedziałek, 10 grudnia 2018, 17:34
Autor: red
Miasto Świdnica, wspólnie z gminami z terenu Aglomeracji Wałbrzyskiej, przystąpiło do przygotowania wspólnego wniosku o przyznanie dotacji unijnej na wymianę kotłów opalanych paliwem stałym na bardziej przyjazne środowisku źródła ciepła.

Wszystkich świdniczan zainteresowanych zasadami udzielania dotacji w ramach projektu pn. „Poprawa stanu powietrza w Aglomeracji Wałbrzyskiej”, zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w czwartek, 13 grudnia o godz. 16.30 w sali narad USC w Świdnicy przy ul. Armii Krajowej 49.

Przypomnijmy, że w ramach projektu możliwe będzie dofinansowanie modernizacji systemów grzewczych (np. wymiana kotła, instalacji grzewczej) w budynkach jednorodzinnych oraz w lokalach mieszkalnych własnościowych w budynkach wielorodzinnych. Przewidujemy, że na ten cel mieszkańcy będą mogli otrzymać dotację na poziomie ok. 70% wydatków podlegających refundacji, w maksymalnej wysokości 25 tys. zł dla budynku jednorodzinnego i 10 tys. zł dla mieszkania w budynku wielorodzinnym (wartości mogą ulec zmianie).

Deklaracje można złożyć za pośrednictwem Internetu, korzystając z adresu http://swidnicagmina.badanie.net/ lub w wersji papierowej na formularzu zgłoszenia. Aby móc złożyć deklarację drogą elektroniczną w pierwszej kolejności muszą Państwo uzyskać hasło, które udostępniać będzie pracownik Wydziału Dróg i Infrastruktury Miejskiej Urzędu Miejskiego w Świdnicy, pod adresem e-mail: infrastruktura@um.swidnica.pl lub telefonicznie - 74/ 856 28 80. Formularz drukowany zgłoszenia dostępny jest w Urzędzie Miejskim w Świdnicy w pokoju 313 oraz na stronie www.um.swidnica.pl w zakładce „Kawka – mądrze ogrzewamy w Świdnicy”. Na deklaracje czekamy do 31 grudnia br.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group