Środa, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 888
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Zaproszenie na targi edukacyjne

Wtorek, 24 marca 2015, 14:30
Aktualizacja: 15:31
Autor: red
Świebodzice: Zaproszenie na targi edukacyjne
Fot. UG Dobromierz
Każdego roku tysiące uczniów staje przed pytaniami: Co dalej? Jaki zawód chcę wykonywać? Czy mam predyspozycje do wymarzonej przeze mnie pracy? Jaką szkołę wybrać?

Targi Edukacyjne z pewnością ułatwiają znalezienie odpowiedzi na te i inne pytania, są miejscem, w którym uczniowie poznają praktyczne aspekty wiedzy, sprawdzają jakie zawody mogą wykonywać wybierając konkretną szkołę, wymieniają się doświadczeniami.

Już po raz trzeci w Miejskim Domu Kultury w Świebodzicach zostaną zorganizowane targi edukacyjne, które skierowane są przede wszystkim do młodzieży. Jeżeli jesteś uczniem gimnazjum lub szkoły ponadgimnazjalnej – koniecznie zarezerwuj czas 9 kwietnia w godzinach od 10.00 do 14.00. Swoją ofertę edukacyjną zaprezentuje kilkadziesiąt szkół i uczelni wyższych z regionu – m.in. Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych we Wrocławiu, wrocławski Uniwersytet Przyrodniczy, Wojskowa Komenda Uzupełnień w Kłodzku, Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy, Młodzieżowe Centrum Kariery w Świebodzicach, Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy oraz wiele innych placówek.

Udział w wydarzeniu będzie doskonałą okazją do zdobycia wiedzy niezbędnej do podjęcia decyzji o dalszej drodze kształcenia.

Organizatorami targów są: Urząd Miejski w Świebodzicach oraz Powiatowy Urząd Pracy Filia w Świebodzicach.

Zachęcamy do udziału.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group