Środa, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 656
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Zaprowadzili porządek

Czwartek, 20 czerwca 2024, 9:26
Aktualizacja: 11:27
Autor: red
Świdnica: Zaprowadzili porządek
Fot. KPP Świdnica
W odpowiedzi na prośby mieszkańców Świdnicy funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy we współpracy z funkcjonariuszami Straży Miejskiej w weekend w godzinach wieczornych przeprowadzili na terenie miasta wzmożone działania pn „Porządek”.

Rejon centrum miasta stanowi wizytówkę Świdnicy i przyciąga spacerowiczów czy turystów, nie tylko w dzień ale również w godzinach wieczornych. Niestety nie wszyscy potrafią korzystać z uroków tej pięknej okolicy i dbać o wspólną przestrzeń. Właśnie dlatego w trakcie ostatniego weekendu w godzinach wieczornych funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy wraz z funkcjonariuszami Straży Miejskiej przeprowadzili działania mające na celu zwalczanie wszelkich przejawów naruszania i łamania prawa w tym m.in.: zakłócania spokoju i porządku publicznego, spożywania alkoholu w miejscu objętym zakazem oraz zaśmiecania terenu.

W wyniku przeprowadzonej akcji, mundurowi podjęli ponad 20 interwencji, w takcie których wylegitymowali 41 osób. Interwencje skutkowały nałożeniem mandatów karnych, pouczeń. Te środki karne dotyczyły głownie wykroczeń związanych z zakłócaniem porządku, spożywaniem alkoholu w miejscu publicznym oraz zaśmiecaniem.

Mundurowi zapowiadają kolejne takie działania, by wszyscy mieszkańcy czuli się bezpiecznie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group