Czwartek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 574
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Żarów: Ferie w bibliotece

Niedziela, 14 lutego 2016, 10:30
Autor: opr.red.
Żarów: Żarów: Ferie w bibliotece
Fot. www.um.zarow.pl
Tegoroczne ferie w żarowskiej bibliotece upłynęły pod hasłem "Raz, dwa, trzy – z biblioteką baw się i ty". Najmłodsi mogli się o tym przekonać uczestnicząc w zajęciach plastycznych, integracyjnych oraz .kursie dla małych komputerowców.

W ramach zajęć feryjnych w bibliotece można było również oglądać filmy i bajki na dużym ekranie Wideoteka Młodego Człowieka, rozwiązywać zagadki, rebusy, krzyżówki i układać puzzle. Biblioteka zaplanowała także dzień z karaoke, głośne czytanie na zaczarowanym dywanie, konkurs na najładniejszą walentynkę oraz quiz "Czy znasz tę postać bajkową?".

- Tegoroczna oferta "Ferii w bibliotece" cieszy się dużym zainteresowaniem. Codziennie rozbrzmiewa w bibliotece gwar i śmiech dzieci, które chętnie uczestniczą w naszych zajęciach. Jest głośno i radośnie. Dzieci bawią się w zabawy sprawnościowe, wykonują różne prace plastyczne, śpiewają piosenki, rozwiązują kalambury. W "tłusty czwartek", aby tradycji stało się zadość, nie zabrakło pączków. W piątek odbył się konkurs karaoke. Wszystkie dzieci pięknie zaśpiewały i otrzymały nagrody. Przed nami zostały jeszcze dwa bi wspólnej zabawy. Będzie konkurs walentynkowy oraz wiele innych atrakcji. Serdecznie zapraszamy - mówiła w trakcie trwania ferii Stanisława Biernacka dyrektor żarowskiej biblioteki.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group