Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 962
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Żarowscy radni kończą kadencję

Wtorek, 28 października 2014, 8:17
Aktualizacja: 10:40
Autor: red.
Żarów: Żarowscy radni kończą kadencję
Fot. UM Żarów
Jedną z ostatnich w tej kadencji uchwał, którą podejmowali żarowscy radni na sesji w piątek, 24 października była propozycja o nadaniu nazw ulicom w Żarowie. Początkowo miała to być ulica Inżynierska i Energetyczna. Zgodnie jednak z propozycją radnych Żarów zyska ulicę Władysława Talowskiego i Michała Kołodki, niegdyś dwóch znanych żarowskich działaczy. Uchwałę jednogłośnie poparli wszyscy radni Rady Miejskiej.

Jako że było to ostatnie spotkanie radnych w tym składzie burmistrz Leszek Michalak złożył na ich ręce podziękowania za czteroletnią pracę na rzecz gminy. Żarowscy radni otrzymali również pamiątkowe statuetki na koniec tej mijającej właśnie kadencji. - Dziękuję za wspólną pracę. Nie zawsze nasze zdania były zbieżne, ale zawsze w wyniku rozmów brało się pod uwagę dobro naszego społeczeństwa i za to składam serdeczne podziękowania - mówił podczas ostatniej sesji tej kadencji burmistrz Leszek Michalak.

W kadencji 2010-2014 w Radzie Miejskiej zasiadali: Mariusz Borowiec, Tadeusz Dalgiewicz, Kamila Madej, Mieczysław Myrta, Paulina Trafas, Iwona Nieradka, Kazimierz Kozłowski, Tadeusz Pudlik, Urszula Ganczarek, Maria Tomaszewska, Zuzanna Urbanik, Robert Kaśków, Tadeusz Reruch, Agnieszka Szybalska-Góra i Halina Lewandowska.

Burmistrz Leszek Michalak podziękował również Mariuszowi Bryła i Norbertowi Gałązka, radnym Rady Miejskiej, którzy w trakcie kadencji zrezygnowali z pełnienia mandatu radnego.

Za czteroletnią współpracę podziękowania od żarowskich radnych otrzymał także burmistrz Leszek Michalak. - Z okazji zakończenia VI kadencji Rady Miejskiej w Żarowie składamy serdeczne podziękowania za pracę dla dobra naszej gminy, zaangażowanie, odpowiedzialność i włożony trud. Dziękujemy za lata owocnej współpracy i życzymy sił do dalszej pracy w samorządzie - w imieniu radnych podziękowania na ręce burmistrza Leszka Michalak złożyli Tadeusz Pudlik przewodniczący Rady Miejskiej i Urszula Ganczarek wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej.

Kolejna sesja Rady Miejskiej odbędzie się już z udziałem nowych radnych. Za trzy tygodnie, w niedzielę, 16 listopada mieszkańcy zadecydują, komu powierzyć mandat zaufania.

(Magdalena Pawlik )

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group