Środa, 31 maja
Imieniny: Anieli, Petroneli
Czytających: 1151
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Zaśpiewajmy kolędę

Wtorek, 22 grudnia 2015, 13:46
Aktualizacja: 15:39
Autor: opr.red.
Żarów: Zaśpiewajmy kolędę
Fot. www.um.zarow.pl
Tradycyjne spotkania świąteczne to już tradycja w gminie Żarów. Dla całej społeczności szkolnej organizują je również szkoły podstawowe. W tym roku po raz pierwszy odbył się konkurs piosenki świątecznej dla uczniów szkół podstawowych "Zaśpiewajmy kolędę ...", którego organizatorem była Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Imbramowicach.

W konkursie wystartowała również reprezentacja szkoły w Mrowinach, która pod czujnym okiem swoich opiekunów odniosła spore sukcesy. - Komisja konkursowa wsłuchiwała się w przygotowane prezentacje muzyczne i oceniała interpretację wokalną, muzyczną oraz ogólny wyraz artystyczny. Po scenicznych występach komisja konkursowa ogłosiła wyniki. I tak oto nasz zespół wokalny z klas II-III zajął zaszczytne miejsce pierwsze, natomiast nasi młodsi koledzy z klas O-I zajęli miejsce trzecie!!!! Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz opiekunom - cieszy się Justyna Rzeczycka ze Szkoły Podstawowej im. Anny Jenke w Mrowinach.

Młodych kolędników do występu przygotowali nauczyciele szkoły: Małgorzata Kownacka, Małgorzata Zięba, Renata Frycz i Justyna Rzeczycka.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group