Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 996
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Zatrzymani z narkotykami

Poniedziałek, 18 maja 2020, 15:52
Aktualizacja: Wtorek, 19 maja 2020, 8:53
Autor: red
Świebodzice: Zatrzymani z narkotykami
Fot. KPP Świdnica
Policjanci z Komisariatu Policji w Świebodzicach zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie środków odurzających.

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach prowadząc na terenie miasta Świebodzice działania przeciwko przestępczości narkotykowej, w wyniku prowadzonych działań operacyjnych ustalili i zatrzymali 21-latka oraz 23-latka, podejrzanych o posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych.

W trakcie przeszukania mieszkania należącego do mężczyzn funkcjonariusze w jednym z pomieszczeń w pudełku po ciastkach ujawnili woreczek strunowy z zawartością białego proszku. Po przebadaniu na testerze narkotykowym okazało się iż, zabezpieczona biała substancja to amfetamina.

W trakcie dalszego przeszukania w kolejnym pomieszczeniu w pudełku po butach policjanci ujawnili woreczek strunowy z zawartością suszu w kolorze szaro-zielonym, białą skrystalizowaną substancję i tabletki. Po przebadaniu tych substancji na testerze narkotykowym okazało się iż, zabezpieczony susz to marihuana, biała skrystalizowana substancja to metamfetamina, a zabezpieczone tabletki to tabletki ecstasy.

Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 415 porcji handlowych tych narkotyków.

Nielegalny towar trafił do depozytu, a mężczyźni do policyjnego aresztu. W sprawie usłyszeli już zarzuty grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group