Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 950
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Zatrzymany za kradzież z włamaniem

Niedziela, 1 października 2017, 13:15
Autor: red
Świebodzice: Zatrzymany za kradzież z włamaniem
Fot. KPP Świdnica
Kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozić może 34–letniemu mężczyźnie zatrzymanemu przez świebodzickich policjantów, który włamał się do jednej z plebanii na terenie Świebodzic.

Policjanci z Komisariatu Policji w Świebodzicach, w wyniku podjętych działań oraz przy wykorzystaniu psa służbowego ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież i włamanie do jednej z plebanii na terenie Świebodzic. Zatrzymany to 34-letni mężczyzna, który wykorzystał nieobecność księdza oraz gospodyni i po uprzednim siłowym wyważeniu drzwi okiennych od piwnicy dostał się do środka, a następnie.... „rozgościł się”. O fakcie tym świadczą pozostałości po przygotowywanym posiłku oraz pozostawione butelki po alkoholu. Z plebanii mężczyzna dokonał także kradzieży kurtki oraz pieniędzy w kwocie około 250 zł.

Pokrzywdzony oszacował straty łącznie na kwotę 420 złotych.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, gdzie musiał wytrzeźwieć, bo miał prawie 3,4 promila alkoholu w organizmie. 34-latek usłyszał już zarzuty w tej sprawie. O dalszym losie zatrzymanego zadecyduje sąd.

Za kradzież z włamaniem kodeks karny przewiduje karę nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group