Niedziela, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 663
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

kraj: Zawieszony poseł chce się spotkać ze zmarłym prezydentem

Czwartek, 16 września 2010, 7:36
Aktualizacja: 20:33
Autor: KO
kraj: Zawieszony poseł chce się spotkać ze zmarłym prezydentem
Fot. Internet
Brzmi strasznie? Bo i jest nieco straszne… Na witrynie internetowej posła Zbigniewa Chlebowskiego jako najnowszy news wisi informacja, że parlamentarzysta chce się spotkać z prezydentem Lechem Kaczyńskim.

- Strona jest nieczynna od 2009 roku – mówi Katarzyna Niewęgłowska, dyrektor świdnickiego biura poselskiego Zbigniewa Chlebowskiego. Nam się jednak udało na nią wejść. I to na różnych przeglądarkach. I co widzimy? Na stronie głównej, na samej górze widnieje tekst sprzed roku - Chlebowski: chcę spotkać się z prezydentem: 17.06.2009 Szef klubu parlamentarnego PO Zbigniew Chlebowski zapowiedział, że zamierza prosić prezydenta o spotkanie, na którym chciałby przekonać Lecha Kaczyńskiego do podpisania ustawy medialnej. - Jako szef klubu chcę wystąpić z pismem do prezydenta; chcę spotkać się przed podjęciem decyzji przez prezydenta. Sytuacja w mediach jest naprawdę dramatyczna i wydaje się, że pan prezydent powinien pochylić się i przyjąć argumenty, które zawarliśmy w tej ustawie - przekonywał Chlebowski w "Sygnałach Dnia"…

Poseł Zbigniew Chlebowski w 2009 r. stał się głównym bohaterem afery hazardowej. Zapytany wczoraj o niego Robert Jagła, przewodniczący powiatowej Platformy Obywatelskiej, w kontekście wyborów samorządowych i kampanii wyborczej powiedział: - Poseł jest zawieszony, sam się zawiesił.

Na witrynie posła Chlebowskiego przeczytać możemy, że największą jego porażką są wyniki samorządowych wyborów 2002 roku w wybranych miastach regionu wałbrzyskiego. W dziale „Inni o mnie” czytamy pochlebne teksty podpisane nazwiskami: prof. Zyta Gilowska (Posła Zbigniewa Chlebowskiego poznałam w Sejmie. Od początku zwracał uwagę pracowitością, wiedzą i dużym uporem w forsowaniu swoich racji. Wspólna praca, zwłaszcza w Komisji Finansów Publicznych, zmusiła nas do dużego wysiłku i postawiła przed niejednym wyzwaniem. Przez te lata zawsze mogłam liczyć na pomoc Zbyszka i wiem, że ma znakomite kwalifikacje do wykonywania mandatu poselskiego. Jest kompetentny, odważny i rzetelny.), Lilla Gruntkowska (Z życzliwością i uwagą obserwuję rozwój kariery politycznej pana Zbigniewa Chlebowskiego posła Platformy Obywatelskiej na Sejm RP. O jego zaangażowaniu w sprawy kraju świadczy aktywność w Sejmowej Komisji Finansów Publicznych, co przekłada się na liczne wystąpienia w radiu i w telewizji. Walory pana Zbigniewa Chlebowskiego zostały dostrzeżone również w Platformie Obywatelskiej, co zaowocowało powierzeniem Mu stanowiska wiceprzewodniczącego klubu PO. Pan poseł jest częstym gościem na imprezach w gminie Żarów.), Donald Tusk (Cieszę się i jednocześnie jestem dumny z tego, że w mojej partii jest polityk z Dolnego Śląska, który nazywa się Zbigniew Chlebowski. Zbyszek należy do grona tych posłów, których cechuje lojalność, rzetelność oraz pracowitość. Przede wszystkim jest osobą niezwykle życzliwą i serdeczną. Uważam, że swoją obecną pozycję w partii i w klubie Platformy Obywatelskiej zawdzięcza swojej osobie. Poseł Zbigniew Chlebowski jest wizytówką mojej partii. Nie ukrywam, że w polskim parlamencie chciałbym widzieć, więcej takich posłów, jak Zbigniew Chlebowski, posiadających tak bogate doświadczenie samorządowe oraz wiedzę. Wtedy zaufanie społeczeństwa do Sejmu byłoby zdecydowanie większe, a jakość uchwalanego prawa lepsza.), czy też Jan Maria Rokita (Zbyszek Chlebowski jest moją prawą ręką w klubie. Bez niego bym sobie chyba nie poradził. Koordynuje w sejmowym klubie Platformy Obywatelskiej wszystkie sprawy finansów i gospodarki. Kompetentny, pracowity i sumienny - co bynajmniej nie jest powszechne w obecnym Sejmie. I co ważne - nie jest konfliktowy w kontaktach z ludźmi, co przecież jest ważną kwalifikacją dla przywódcy. Polityczna gwiazda Zbyszka Chlebowskiego dopiero zaczyna błyszczeć. Myślę, że za niedługi czas Zbyszek będzie jednym z najbardziej cenionych polskich polityków. A ja zamierzam mu w tym pomóc.). Mocno przestarzałe?

- Skontaktuję się z człowiekiem, który odpowiada za stronę – obiecała nam Katarzyna Niewęgłowska.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (25) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group