Wtorek, 16 kwietnia
Imieniny: Cecylii, Julii
Czytających: 1307
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Zawód z powołaniem

Piątek, 13 października 2023, 13:47
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Zawód z powołaniem
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Każdego dnia troszczą się nie tylko o poziom wiedzy najmłodszych mieszkańców naszej gminy, ale starają się pobudzać w nich apetyt na naukę, rozwijanie pasji i przygodę na szkolnym szlaku. 14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji burmistrz na ręce dyrektorów przekazał podziękowania dla wszystkich pracowników oświaty.

W czwartek, 12 października burmistrz Jaworzyny Śląskiej Grzegorz Grzegorzewicz oraz kierownik Referatu ds. Rozwoju i Promocji Barbara Barańska-Pietrzyk spotkali się z dyrektorami placówek oświatowych, aby przekazać podziękowania za dotychczasową pracę oraz życzenia dalszej wytrwałości i sukcesów, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Dyrektorzy Szkoły Podstawowej w Pastuchowie – Małgorzata Adamowicz , Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej – Krzysztof Sołtys , Szkoły Podstawowej w Starym Jaworowie – Joanna Rzeszowska oraz Samorządowego Przedszkola „Chatka Puchatka” – Jadwiga Chrobak odebrali pisma z podziękowaniami oraz kwiaty. – Dziękujemy za wasze zaangażowanie i trud, jaki każdego dnia wkładacie w wykonywane obowiązki, za waszą wrażliwość na potrzeby najmłodszych. Jednocześnie życzymy satysfakcji z pracy, dumy z osiągnięć waszych uczniów, ale też wytrwałości w tych niełatwych czasach – mówił burmistrz Grzegorz Grzegorzewicz.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group