Sobota, 15 czerwca
Imieniny: Jolanty, Witolda
Czytających: 1046
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Zawody WKKW

Piątek, 1 września 2023, 13:00
Aktualizacja: 13:00
Autor: red
Strzegom: Zawody WKKW
Fot. Leszek Wójcik
W połowie września Ośrodek Jeździecki Stragona po raz drugi organizuje zawody Hobby Horse w konkurencji Wszechstronnego Konkursu Konia Wierzchowego. Impreza odbędzie się w 17 września na hipodromie w Morawie.

Turniej towarzyszyć będzie międzynarodowym zawodom Strzegom Autumn Show. Hobby Horse to bijąca ostatnio rekordy popularności nowa dyscyplina sportowa, w której zawodnicy startują na "wierzchowcach" zbudowanych z głowy konia na drewnianym drążku z wodzami, ogłowiem i innym osprzętem imitującym ten używany przez jeźdźców. Zasady rywalizacji są inspirowane regulaminami zawodów jeździeckich.

W Strzegomiu rozegrana zostanie rywalizacja w konkurencji WKKW. Zawodnicy wystartują w trzech próbach: ujeżdżeniu, crossie i skokach przez przeszkody. Na hipodromie pojawi się czworobok, trasa crossu, na której staną specjalnie zaprojektowane dla Hobby Horse drewniane przeszkody oraz parkur z przeszkodami skokowymi.

Nad przebiegiem rywalizacji czuwać będą sędziowie i komisarze, a listy startowe i wyniki zostaną opublikowane na stronie: Livejumping.com

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
100%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group