Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 980
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Zbigniew Chlebowski: Wyborcy mają prawo mnie ocenić! [FOTO,VIDEO]

Wtorek, 23 sierpnia 2011, 14:11
Aktualizacja: Środa, 24 sierpnia 2011, 15:51
Autor: GrA
Świdnica: Zbigniew Chlebowski: Wyborcy mają prawo mnie ocenić! [FOTO,VIDEO]
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Po dwuletniej przerwie Zbigniew Chlebowski w świetle reflektorów powraca na scenę polityczną. Dziś przed południem spotkał się z dziennikarzami i oficjalnie potwierdził swój start w wyborach parlamentarnych.

Zbigniew Chlebowski, po tym jak opuścił szeregi Platformy Obywatelskiej, wystartuje w nadchodzących wyborach parlamentarnych, z własnego komitetu wyborczego. Polityk nie odcina się całkowicie od partii, której był współtwórcą. – Nie czuję żalu. Mam nadal w Platformie Obywatelskiej wielu przyjaciół, kolegów i koleżanek. I nadal trzymam kciuki za PO – mówił podczas dzisiejszego spotkania z dziennikarzami Zbigniew Chlebowski. Ale w nadchodzących wyborach będzie próbował dostać się do Senatu z własnego komitetu wyborczego.

Zobacz film:

Jak podkreśla, jeden z bohaterów tzw. afery hazardowej, jest teraz zupełnie innym człowiekiem. – Jestem teraz innym człowiekiem. Ostatnie dwa lata były bardzo trudnym okresem w moim życiu. Nie sposób opowiedzieć, co czują ci, których fałszywie oskarżono i skazano bez procesu – tłumaczył Zbigniew Chlebowski. – Kiedy oczyszczono mnie z fałszywych zarzutów, poczułem się innym człowiekiem. Zrozumiałem, że nasza polityka to nie festiwal brudnych oskarżeń, ale odpowiedzialność za obywateli.

W nadchodzącej kampanii bohater afery hazardowej chce walczyć o sukcesy w regionie wałbrzysko-świdnickim. – Dzisiaj mamy wiele do zrobienia. Cały region zasługuje na sukcesy, potrzeba nam lepszej energii. Nowe miejsca pracy i pomoc lokalnym przedsiębiorcom to priorytety posła w nadchodzącej kampanii.
Poseł nie boi się porażki. – Z wielkim szacunkiem i pokorą przyjmę każdy wynik. Nawet porażkę. Chociaż wierzę w sukces – zdradza Zbigniew Chlebowski.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (57) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group