Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 570
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zdecydowany lider rozgrywek będzie pauzował

Wiadomości: klasa B
Piątek, 21 października 2011, 12:59
Aktualizacja: 13:00
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Znajdująca się na czele stawki wałbrzyskiej klasy B Victoria II Świebodzice w nadchodzącej serii spotkań będzie tylko obserwowała poczynania swoich ligowych rywali. Żadna z ekip nie jest jednak w stanie zagrozić na chwilę obecną świebodziczanom, którzy wyprzedzają drugie Grodno Zagórze Śląskie o osiem punktów.

Prosimy wszystkich kibiców o wpisywanie w komentarzach wyników spotkań swoich zespołów. Dziękujemy! Zapraszamy też do typowania rezultatów najbliższych meczów.

12. kolejka klasy B – I grupa świdnicka
Płomień Dobromierz - Błyskawica Kalno 23 października, 11:00
Tęcza Bolesławice - LKS Piotrowice Świdnickie 23 października, 11:00
Nysa Kłaczyna - Orzeł Witoszów 23 października, 11:00
Grom Panków - Zieloni Mrowiny 23 października, 11:00
Wodospad Zastruże - LKS Wiśniowa 23 października, 14:00
Błękitni Komorów - Granit Rogoźnica 23 października, 11:00
Herbapol Stanowice - Wierzbianka Wierzbna 23 października, 11:00
Pauzuje Zryw Łażany

1. Zieloni----------10 – 26 – 39:7
2. Zryw------------11 – 25 – 35:12
3. Herbapol-------10 – 23 – 43:16
4. Wiśniowa-------10 – 23 – 32:18
5. Nysa-------------10 – 23 – 44:14
6. Tęcza------------10 – 17 – 39:22
7. Grom-------------10 – 16 – 21:31
8. Granit------------11 – 16 – 50:30
9. Wierzbianka-----11 – 11 – 22:34
10. Piotrowice------10 – 9 – 13:34
11. Wodospad------10 – 7 – 12:52
12. Błękitni----------10 – 7 – 13:27
13. Błyskawica------10 – 6 – 15:30
14. Orzeł------------10 – 6 – 21:50
15. Płomień----------11 – 6 – 18:40

12. kolejka klasy B – II grupa świdnicka
Płomień Makowice - LKS Gilów 23 października, 11:00
Zryw Gola Świdnicka - Piast Jaźwina 23 października, 11:00
Zgoda Grodziszcze - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 23 października, 11:00
LKS Dobrocin - Sparta Oleszna 23 października, 14:00
Dąb Mościsko - Sparta Ostroszowice 23 października, 14:00
Spółdzielca Marcinowice - Klubokawiarnia Roztocznik 23 października, 14:00
Orzeł Piława Dolna - Ślężanka Tąpadła 23 października, 12:00
Pauzuje Boxmet Piskorzów

1. Piast---------------10 – 27 – 39:12
2. Dobrocin----------10 – 24 – 33:8
3. Płomień-----------10 – 22 – 45:23
4. Boxmet-----------11 – 22 – 35:13
5. Zgoda-------------10 – 21 – 36:10
6. Orzeł--------------10 – 18 – 32:30
7. Dąb----------------10 – 16 – 17:15
8. Zryw--------------10 – 12 – 25:24
9. Sparta Ol.---------10 – 11 – 25:31
10. Sparta Ostr.-----10 – 11 – 26:27
11. Gilów-------------11 – 10 – 18:34
12. Ślężanka---------11 – 10 – 17:39
13. Piława Dolna----10 – 7 – 23:38
14. Klubokawiarnia--11 – 7 – 17:45
15. Spółdzielca-------10 – 1 – 3:42

9. kolejka wałbrzyskiej klasy B
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Husaria Grzędy 23 października, 11:00
Zdrój Jedlina Zdrój - Grodno Zagórze Śląskie 23 października, 14:00
Podgórze Wałbrzych - Joker Jaczków 23 października, 14:00
Zieloni Mokrzeszów - KS Walim 23 października, 12:00
Berit Głuszyca - Gryf Burkatów 23 października, 11:00
Płomyk Borówno - Iskra Witków Śląski 23 października, 11:00

1. Victoria II-------8 – 24 – 36:6
2. Grodno----------8 – 16 – 32:23
3. Iskra------------ 8 – 16 – 43:18
4. Zdrój------------7 – 14 – 32:12
5. Berit-------------7 – 13 – 26:16
6. Husaria----------8 – 12 – 15:22
7. KS----------------7 – 10 – 17:10
8. Podgórze---------7 – 7 – 18:28
9. Górnik------------8 – 7 – 11:20
10. Płomyk----------7 – 5 – 10:21
11. Gryf--------------7 – 4 – 12:26
12. Joker------------7 – 4 – 17:49
13. Zieloni-----------7 – 4 – 13:25

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group