Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 997
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów/Warszawa: Zero Procent: Pomożecie?

Piątek, 21 maja 2010, 6:06
Aktualizacja: 16:27
Autor: KO
Żarów/Warszawa: Zero Procent: Pomożecie?
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Chłopcy z żarowskiej grupy Zero Procent walczą o to, żeby nie odpaść z programu TVP 1. Każdy posiadacz telefonu komórkowego może im pomóc – walka bowiem odbywa się na SMS–y. Dziś wieczorem okaże się, co dalej.

Młodzi ludzie z naszego powiatu przed tygodniem wystąpili na żywo w programie „Śpiewaj i Walcz”. Wykonali „Nogi” zespołu Czarno-Czarni i to zrobili to lepiej niż oryginalny wykonawca. Przynajmniej tak stwierdziła Krystyna Prońko. Również pozostałym jurorom – Markowi Kościukiewiczowi i Markowi Typerowi – podobał się występ Zero Procent. Chłopcy od każdego członka jury otrzymali po 4 punkty.

I co z tego, skoro widownia na nich nie głosowała? Zero Procent ma nadzieję, że tym razem pójdzie lepiej – był cały tydzień, żeby wysyłać SMS-y. Można to jeszcze zrobić dzisiaj.

- Tym razem zostaliśmy nominowani do walki SMS-owej. Pomożecie? – pytają członkowie żarowskiego zespołu. - Jeśli chcesz zobaczyć Zero Procent w kolejnym etapie programu „Śpiewaj i walcz”, wyślij SMS-a o treści 2 na numer 7358. Ilość SMS-ów z jednego numeru jest nieograniczona

Program „Śpiewaj i walcz” ma wyłonić sześciu finalistów, którzy wystąpią podczas Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w ramach koncertu Debiutów. Jest więc o co walczyć.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group