Środa, 3 czerwca
Imieniny: Leszka, Tamary
Czytających: 509
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zgłoszenia do Debiutu Gospodarczego do października

Wiadomości: Świdnica
Niedziela, 4 lipca 2010, 8:27
Aktualizacja: 8:29
Autor: KO
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Jest stanowczo więcej czasu na zgłoszenia do konkursu, w którym nagrodą główną są pieniądze na rozkręcenie pierwszego biznesu. Do Debiutu Gospodarczego młodzi ludzie mieli się zgłaszać tylko do końca czerwca, ale czas ten przedłużono do 22 października.

- Chcemy, by wszyscy chętni mogli przygotować swoje wnioski – tłumaczy Magdalena Walentynowicz-Wichrowska z departamentu rozwoju gospodarczego świdnickiego magistratu. - Konkurs promuje przedsiębiorczość i ciekawe pomysły młodych ludzi. Nasi konkursowicze to przede wszystkim studenci, a ci właśnie skończyli sesję egzaminacyjną. Przed nimi czas odpoczynku, dla niektórych pewnie pracy. Stąd nasza decyzja o przedłużeniu terminu.

Co trzeba zrobić? Wymyślić biznes, przelać wszystko na papier – po gruntownych obliczeniach i gotowy biznes plan złożyć w urzędzie. Konkurs skierowany jest do uczniów, studentów i absolwentów mieszkających w Świdnicy i nie mających jeszcze skończonych 30 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 4-07-2010 19:08
z edycji na edycje beda coraz gorsze pomysly , juz ostatnio 2 osoby musialy podzielic sie glowna nagroda, formula konkursu sie juz wypalila moim zdaniem

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group