Sobota, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 893
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Zjazd Sprawozdawczo–Wyborczy Oddziału Rejonowego PCK

Piątek, 26 lutego 2016, 7:20
Aktualizacja: 22:42
Autor: nadesłane przez organizatorów
Świdnica: Zjazd Sprawozdawczo–Wyborczy Oddziału Rejonowego PCK
Fot. nadesłane
W dniu 24 lutego br. odbył się Zjazd Sprawozdawczo– Wyborczy Oddziału Rejonowego PCK w Świdnicy. Był to czas podsumowań pracy dotychczasowego zarządu, a także wybór nowych władz PCK w Świdnicy.

- Uważam, że to krótkie sprawozdanie dobrze odzwierciedla działalność PCK w naszym rejonie. Jest to zasługa przede wszystkim wielu wolontariuszy, którzy poświęcają swój czas na działalność na rzecz drugiego człowieka. Za co serdecznie każdemu z osobna dziękuję! - mówił Krystian Werecki

W trakcie obrad zjazdu rezygnację z ubiegania się o ponowny wybór na stanowisko prezesa OR PCK złożył Henryk Rataj, który funkcję prezesa pełnił przez 15 lat. Krystian Werecki w imieniu zarządu, a także wszystkich członków PCK dziękując za lata współpracy powiedział " Mam wielki zaszczyt, aby w imieniu wszystkich członków PCK podziękować Panu za 15 lat pracy na rzecz
naszej organizacji. Chociaż dzisiaj złożył Pan rezygnację z funkcji przewodniczenia zarządowi, to w moich oczach na zawsze pozostanie Pan Prezesem PCK, prezesem honorowym. Cieszy mnie fakt, że nie odchodzi Pan na emeryturę, ale w miarę możliwości będzie Pan pracował razem z nami dla dobra PCK i mieszkańców naszego powiatu. Dziękuję w imieniu własnym, zarządu, ale przede wszystkim w imieniu tych, którzy za Pana czasów wspólnie rozwijali PCK".

Henryk Rataj otrzymał honorowy medal PCK z okazji 70 lecia PCK za swoje zasługi na rzecz szerzenia czerwonokrzyskich idei.
Zabierając głos podziękował wszystkim z którymi współpracował przez te wszystkie lata. Szczególne słowa kierował do Pani Teresy Borek- kierownika biura PCK w Świdnicy. Kończąc swoje przemówienie powiedział: " Dziękuję tym wszystkim, którzy
przez te wszystkie lata ze mną współpracowali. Nie odchodzę z organizacji, ale uważam, że przyszedł czas na zmiany. Życzę nowej pani prezes sukcesów, a także mam nadzieję, że będzie lepszym prezesem ode mnie. Zgodnie z Państwa wyborem pozostaję w składzie zarządu, dlatego też obiecuję, że będę w miarę możliwości współpracował i pomagał w realizacji nowych planów".

- Dziękuję Wszystkim zebranym za zaufanie i poparcie mojej kandydatury na stanowisko prezesa PCK. Postaram się tak pracować, aby moje działania i nowo wybranego zarządu spełniały Państwa oczekiwania. Będziemy działać w taki sposób, aby organizacja się rozwijała, a jej działalność była doceniana przez mieszkańców naszego rejonu. - mówiła Mariola Makarska-Janicka kończąc zjazd rejonowy PCK.

Nowe władze PCK:

1. Mariola Makarska- Janicka- prezes PCK w Świdnicy;
2. Henryk Rataj - wiceprezes PCK w Świdnicy;
3. Krystian Werecki- sekretarz zarządu PCK w Świdnicy.

Komisja Rewizyjna- Jackiewicz Teresa, Grażyna Czerska- Paszkowska, Marek
Zdoński.

Delegatami na zjazd okręgowy zostali: Henryk Rataj, Mirosław Gwóźdź.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group