Poniedziałek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 744
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Złote gody

Piątek, 16 lipca 2021, 17:55
Autor: red
Żarów: Złote gody
Fot. UM Żarów
Jaki jest przepis na to, aby przeżyć ze sobą ponad pół wieku i dalej patrzeć na siebie z miłością? Ten sekret znają Wanda i Zygmunt Kwiecień, którzy świętowali jubileusz Złotych Godów.

W sobotę, 10 lipca, w obecności zaproszonych gości i rodziny małżonkowie odnowili złożoną 50 lat temu przysięgę małżeńską i złożyli sobie podziękowania za wspólne lata. Burmistrz Żarowa Leszek Michalak, w imieniu Prezydenta RP, odznaczył jubilatów medalami za długoletnie pożycie małżeńskie, przekazał na ich ręce upominki oraz złożył serdeczne gratulacje.

- Złote gody to niezwykłe wydarzenie, wyjątkowe święto, które obchodzi się po 50 latach wspólnego pożycia małżeńskiego. Wspólne pół wieku to dowód wzajemnej miłości i zrozumienia istoty związku małżeńskiego. To wspaniały wzór mądrego życia i przykład dla młodych, którzy decydują się związać węzłem małżeńskim zakładając rodzinę. Serdecznie Państwu gratuluję i życzę dużo zdrowia i miłości na kolejne wspólne lata – gratulował jubilatom burmistrz Leszek Michalak.

Wanda i Zygmunt Kwiecień sakramentalne „TAK” powiedzieli sobie 50 lat temu w Urzędzie Stanu Cywilnego w miejscowości Smyków, woj. świętokrzyskie. Doczekali się dwójki dzieci Jolanty i Roberta, którzy dziś mają już swoje rodziny, przekazując młodym najważniejsze i najpiękniejsze wartości. Wnuczęta Państwa Kwiecień: Magdalena, Kajetan i Ignacy mają piękny wzór do naśladowania w osobie swoich Dziadków. Małżonkowie dziś są na zasłużonych emeryturach i mają wreszcie czas na rozwijanie swoich zainteresowań, pielęgnowanie roślin na działce i pochłanianie kolejnych tomów książek.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group