Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 1016
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Świdnica: Złote gody Państwa Krajewskich

Piątek, 5 lipca 2013, 10:20
Aktualizacja: 10:26
Autor: red.
Gmina Świdnica: Złote gody Państwa Krajewskich
Fot. UG Świdnica
Przeżyli ze sobą 50 lat. Tym imponującym stażem małżeńskim poszczycić się mogą Państwo Teresa i Tadeusz Krajewscy z Bystrzycy Górnej.

Z tej to okazji w minioną sobotę Wójt Gminy Świdnica w imieniu Prezydenta RP wręczyła małżeńskiej parze medale za długoletnie pożycie małżeńskie, a państwo Krajewscy wobec rodziny, znajomych i pozostałych 5 jubileuszowych par odnowili przysięgę małżeńską. Tak jak przed 50 laty przysięgali sobie wierność i nieskończoną miłość, a słowa te wzbudziły wiele emocji i wzruszeń.

- Chciałam złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia i gratulacje. Jesteście dla nas wzorem, że można przeżyć ze sobą wiele lat – mówiła Wójt Gminy Świdnica wręczając jubilatom pamiątkowe dyplomy i kwiaty.

W uroczystości wzięło udział także pięć par ze Świdnicy. W szacownym gronie jubilatów znaleźli się państwo Irena i Stanisław Maliszewscy, którzy świętowali diamentowe gody – 60 lat małżeństwa, Krystyna i Marian Gołębiowscy, którzy świętowali 59. rocznicę ślubu oraz złoci jubilaci Krystyna i Antoni Gąsiorowie, Krystyna i Jan Kasprzakowie, Janina i Jan Frajny.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group