Poniedziałek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 1345
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Zmienia się niewiele...

Niedziela, 20 marca 2022, 11:57
Autor: red
Świdnica: Zmienia się niewiele...
Fot. Straż Miejska Świdnica
Wybrane interwencje świdnickiej Straży Miejskiej na zgłoszenia mieszkańców w okresie 11 do 17 marca 2022 roku.

11.03.2022r. godz.18.37 – dyżurny Straży Miejskiej w Świdnicy otrzymał zgłoszenie dotyczące spożywania alkoholu na poczekalni dworca autobusowego przy ulicy Kolejowej. Skierowani na miejsce funkcjonariusze zastali tam Piotra K., który już wielokrotnie był karany za podobne czyny. Tym razem dodatkowo zanieczyścił poczekalnię. Za oba te czyny mężczyzna odpowie przed Sądem Rejonowym w Świdnicy.

14.03.2022r. godz.8.47 – dyżurny Straży Miejskiej w Świdnicy otrzymał zgłoszenie od operatora monitoringu wizyjnego dotyczące mężczyzny, który przed wejściem na poczekalnię dworca PKP Świdnica Miasto załatwił potrzeby fizjologiczne. Skierowany na miejsce patrol stwierdził, że jest to osoba bezdomna, wielokrotnie karana w związku z powyższym za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

15.03.2021r. godz.12.35 – dyżurny Straży Miejskiej w Świdnicy otrzymał zgłoszenie dotyczące mężczyzny leżącego na klatce schodowej budynku przy ulicy Ofiar Oświęcimskich. Zgłaszająca twierdziła, że osoba ta jest nietrzeźwa i nie chce opuścić budynku. Skierowany na miejsce patrol potwierdził zgłoszenie. Z mężczyzną nie można było nawiązać żadnego kontaktu. Strażnicy wezwali pogotowie ratunkowe. Nietrzeźwy został przewieziony do szpitala „Latawiec”

16.03.2022r. godz.20.45 – dyżurny Straży Miejskiej w Świdnicy otrzymał zgłoszenie od operatora monitoringu wizyjnego dotyczące mężczyzny leżącego na ławce w poczekalni dworca PKP Świdnica Miasto. Skierowani strażnicy potwierdzili zgłoszenie. Na ławce leżał nietrzeźwy, bezdomny mężczyzna, który zanieczyścił to miejsce. Za swoje zachowanie odpowie przed Sądem Rejonowym w Świdnicy.

17.03.2021r. godz.00.40 – dyżurny Straży Miejskiej w Świdnicy otrzymał telefoniczne zgłoszenie dotyczące mężczyzny leżącego we wiacie przystankowej na Placu Grunwaldzkim. Skierowany na miejsce patrol potwierdził zgłoszenie. Na ławce leżał znany z licznych wcześniejszych interwencji bezdomny Adam S. Gdy po dobudzeniu zobaczył strażników, zaczął uskarżać się na silne bule w klatce piersiowej. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Przybyły na miejsce lekarz dokonał badania i stwierdził, że osoba ta nie wymaga hospitalizacji. Adam S. oddalił się z miejsca interwencji.

17.03.2021r. godz.16.57 – dyżurny Straży Miejskiej w Świdnicy otrzymał telefoniczne zgłoszenie dotyczące mężczyzny leżącego w pobliżu garaży przy ulicy Wrocławskiej. Na miejsce skierowano patrol, który zastał tam nietrzeźwego mężczyznę, którego po dłuższej chwili udało się dobudzić. Pod nadzorem strażników udał się do miejsca zamieszkania.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group