Piątek, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 561
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zostali wyróżnieni

Wiadomości: Region
Czwartek, 3 września 2015, 17:55
Aktualizacja: Piątek, 4 września 2015, 11:54
Autor: opr.red.
Fot. użyczone
Komendant Powiatowy Policji w Świdnicy insp. Krzysztof Niziołek wyróżnił dwóch funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Świebodzicach, którzy w sierpniu uratowali życie młodej kobiecie. 33––latka usiłowała popełnić samobójstwo. Błyskawiczna reakcja funkcjonariuszy zapobiegła tragedii.

Komendant wyróżnił sierż. Karolinę Bar oraz sierż. Piotra Witka za szczególne zaangażowanie w służbie i profesjonalizm w działaniu.

Przypomnijmy do zdarzenia tego doszło 07 sierpnia br. Dyżurny Komisariatu Policji w Świebodzicach uzyskał informację o próbie samobójczej kobiety- mieszkanki Świebodzic. Powiadomił patrol na terenie miasta, który rozpoczął niezwłocznie poszukiwania. W efekcie prowadzonych działań, policjanci w rejonie Cierni natrafili na 33-latkę, która usiłowała odebrać sobie życie.

Funkcjonariusze odnaleźli kobietę wiszącą na linie. Uwolnili ją z pętli i udzielili pierwszej pomocy. Kobiecie przywrócono czynności życiowe jeszcze przed przybyciem powiadomionego pogotowia ratunkowego. Karetka przewiozła ją do szpitala celem udzielenia pomocy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group