Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 1019
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Zostań wolontariuszem VII „Okiem Młodych”

Wtorek, 5 sierpnia 2014, 12:59
Aktualizacja: 13:00
Autor: red.
Świdnica: Zostań wolontariuszem VII „Okiem Młodych”
Fot. archiwum
Chcesz zobaczyć jak wygląda świat filmu od kuchni? Chcesz mieć wpływ na życie kulturalne w swoim mieście i zdobyć nowe umiejętności? Dołącz do ekipy wolontariuszy VII Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych „Okiem Młodych” w Świdnicy. Tegoroczna edycja imprezy będzie miała miejsce w dniach 10 –14 września.

Współpraca z ważnymi działaczami, filmowcami, krytykami i przedstawicielami świata filmu (w tym roku konkursowe filmy oceniać będą m.in. Roman Gutek i Adriana Prodeus, a wśród osób, które w zeszłych latach odwiedziły Świdnicę, znaleźli się: Paweł Łoziński, Tadeusz Sobolewski, Mikołaj Jazdon, Tomasz Wolski czy Jacek Bławut), najciekawsze i najnowsze filmy dokumentalne, współpraca w gronie międzynarodowej młodzieży i możliwość zdobycia cennego doświadczenia przy organizowaniu wydarzeń kulturalnych, a przede wszystkim – atmosfera nie do podrobienia - to tylko niektóre atrakcje, które czekają na wolontariuszy tegorocznej edycji.

Nabór na wolontariat rozpocznie się 5 i potrwa do 17 sierpnia. O wynikach naboru poinformujemy mailowo do 18 sierpnia. Każdy z wolontariuszy zostanie odpowiednio przeszkolony, a na koniec otrzyma zaświadczenie o współtworzeniu „Okiem Młodych”. Wolontariat podczas Festiwalu to doskonała okazja, aby sprawdzić się w różnorodnych zadaniach przy organizacji wydarzeń kulturalnych.

Aby zostać częścią festiwalowej ekipy, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy on-line, dostępny pod linkiem: http://www.okiemmlodych.pl/wolontariat/

Jednocześnie informujemy, że konkurs na najlepszą recenzję „Gwizdka” Grzegorza Zaricznego - zwycięskiego filmu piątej edycji „Okiem Młodych” – wygrali Bartosz Norbert i Andrzej Błażewicz – tym samym dołączając do składu Międzynarodowego Jury Młodzieżowego, które będzie oglądać i oceniać konkursowe filmy podczas tegorocznej edycji Festiwalu. Oprócz świdniczan, w Jury zasiądzie także młodzież z czeskiego Trutnova i niemieckiego Biberach. Zwycięskie recenzje można przeczytać na stronie internetowej „Okiem Młodych”.

Na VII Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych „Okiem Młodych” zapraszają Świdnicki Ośrodek Kultury i Wrocławska Fundacja Filmowa.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group