Wtorek, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 983
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Zrób ekoozdobę

Poniedziałek, 21 grudnia 2020, 17:36
Autor: red
Świdnica: Zrób ekoozdobę
Fot. UM Świdnica
Wydział Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego w Świdnicy zaprasza do udziału w konkursie pn. ” EKO OZDOBA BOŻONARODZENIOWA”.

Należy zaprojektować i stworzyć ozdobę bożonarodzeniową, która będzie atrakcyjna wizualnie, innowacyjna i koniecznie zrobiona z recyklingu (niepotrzebnych przedmiotów, materiałów). Zdjęcie swojego dzieła lub materiał filmowy wraz z opisem, jak powstał prezentowany przedmiot wysyłamy na adres Urzędu Miejskiego lub drogą elektroniczną na adres e-mail czystaswidnica@um.swidnica.pl.

Ideą konkursu jest pokazanie, że wykorzystywanie tego, co już raz znalazło się w przemysłowym obiegu, ma nie tylko sens ekologiczny, ale także wymiar artystyczny oraz funkcjonalny.

- Na Państwa prace czekamy do 30 grudnia, a ogłoszenie wyników konkursu zaplanowaliśmy 8 stycznia. Wszyscy zostaną nagrodzeni, a trzech laureatów, których ozdoby będą najbardziej użyteczne i kreatywne otrzyma proekologiczne zestawy gadżetów – mówi Krystian Werecki, dyrektor Wydziału Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego w Świdnicy.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.czystaswidnica.pl oraz portalu społecznościowym na Facebooku - Czysta Świdnica.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group